Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

Serviste welcome moduyla coming home u sormuştum. Fakat olmuyor zaten bize hepsi açık geliyor gibi bahaneler ürettiler belki de bahane değildir bilinmez. Ama bende konuyu takip ediyorum oluyorsa yaptıracam.

Serviste aynı zırvalıkları banada saydılar.. Ama başka bir servisin başka bir arkadaşımın 2012 aracında coming hopme'u açtığını çok iyi biliyorum..

Benim araçta sellektörsüz çalışıyor isterseniz videosunuda çeker koyarım..

daha evvel çalışmıyordu zira sonbahar dönemi üretim benim araç :eek:key:
abı aynı gunlerde aldık aracı benım aractada sellektor yapmak gerekıyor kıtledıgım zamn ama acmak ıstedıgımde otomatık sen kıtledıgın zamndanmı actgın zamndan mı bahsedıyosun bıde bu welcome mod yapılabılıyormus dıye duydum bızım araclarda ne kadar dogru acaba

abı aynı gunlerde aldık aracı benım aractada sellektor yapmak gerekıyor kıtledıgım zamn ama acmak ıstedıgımde otomatık sen kıtledıgın zamndanmı actgın zamndan mı bahsedıyosun bıde bu welcome mod yapılabılıyormus dıye duydum bızım araclarda ne kadar dogru acaba

Burak ben ne kilitlediğimde nede açtığımda sellektör yapmıyorum ama benim farlar her ikisinde de 10 saniye yanıyor :eek:key:

Burak ben ne kilitlediğimde nede açtığımda sellektör yapmıyorum ama benim farlar her ikisinde de 10 saniye yanıyor :eek:key:

abı bende actgımda kendı yanıyor kılıtledıgımde sellektor yapmak gerekıytormus sende nasıl ole oldukı ekstra bısey yaptın mı

Plakalık kısmına karbon yaptıracam ama kare plaka çift taraflı bantla yapışmış nasıl çıkarılacak bu? Boya felan çıkarır mı? Saç kurutma makinesi iş görür mü?

Plakalık kısmına karbon yaptıracam ama kare plaka çift taraflı bantla yapışmış nasıl çıkarılacak bu? Boya felan çıkarır mı? Saç kurutma makinesi iş görür mü?

ustunde yapıyorlar ben ole yaptırdım

Biraz Alkol Damlat Anında Düşer Düşmezse ince bir misina teliyle plaka tarafından kendine doğru kestirecek şekilde asılarak diğer tarafa çek sökülür boya filan atmaz kırıntı kalırsa alkolle sök tiner kullanma ;)

Biraz Alkol Damlat Anında Düşer Düşmezse ince bir misina teliyle plaka tarafından kendine doğru kestirecek şekilde asılarak diğer tarafa çek sökülür boya filan atmaz kırıntı kalırsa alkolle sök tiner kullanma ;)

Saf alkol sanırım dediğin.

Geri
Üst Alt