Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bildiğiniz gibi bizim FR'larda yada 2012 Sonbahar dönemi araçlarda welcom mode, ve Sellektörsüz coming home çalışmıyor. du...

Artık Çalışıyor (coming home).. geçenlerde Aracın kutup başını Söktüm (-) olanı bu Audilerde olan Akü Plastik koruyucudan temin edip Aküye takmak için Sökmem gerekti, neyse daha evvel sellektör yapmadan çalışmayan coming home şu anda sellektörsüz çalışıyor.. Aküyü sökünce teyp filan şifre mifre istemedi.. Sadece yakıt ortalamalarım Silindi radyo kanallarım bile duruyor ama nasıl olduysa Coming home.. yani eve geldiniz kontağı kapattınız anahtarı çıkarttınız ve kapıyı açtığınız anda otomatik olarak çalışıyor sanırım bir yazılım vardı ve o resetlendi..

denemek isteyen olursa sonucunu yazarsa sevinirim..

Welcome mode içinse 2012 araçlar için yaptıran birini tanıyorum hemde Dizel araştırmalarım sürüyor yaptırırabilirsem burdan paylaşıcam yine..

hoş Sohbetler dilerim Cümleten..

Bilgi için teşekkürler abi, sordum babama istemedi gereksiz diyor. :mad::mad:

Bildiğiniz gibi bizim FR'larda yada 2012 Sonbahar dönemi araçlarda welcom mode, ve Sellektörsüz coming home çalışmıyor. du...

Artık Çalışıyor (coming home).. geçenlerde Aracın kutup başını Söktüm (-) olanı bu Audilerde olan Akü Plastik koruyucudan temin edip Aküye takmak için Sökmem gerekti, neyse daha evvel sellektör yapmadan çalışmayan coming home şu anda sellektörsüz çalışıyor.. Aküyü sökünce teyp filan şifre mifre istemedi.. Sadece yakıt ortalamalarım Silindi radyo kanallarım bile duruyor ama nasıl olduysa Coming home.. yani eve geldiniz kontağı kapattınız anahtarı çıkarttınız ve kapıyı açtığınız anda otomatik olarak çalışıyor sanırım bir yazılım vardı ve o resetlendi..

denemek isteyen olursa sonucunu yazarsa sevinirim..

Welcome mode içinse 2012 araçlar için yaptıran birini tanıyorum hemde Dizel araştırmalarım sürüyor yaptırırabilirsem burdan paylaşıcam yine..

hoş Sohbetler dilerim Cümleten..

Selçuk welcome modunu yaparsan eğer yardımına ihtiyacım olacak kardeşim. Ben de istiyorum o animasyonu. Hoş bir detay.

Selçuk welcome modunu yaparsan eğer yardımına ihtiyacım olacak kardeşim. Ben de istiyorum o animasyonu. Hoş bir detay.

Yaptıran var biliyorum Abi araştırıyorum şu anda çözersem paylaşır tüm detaylarını yazarım :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Ziya
Bir de forumda gördüm de sana da sorayım. Yanlış hatırlamıyorsam [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] arkadasa hediye etmissin bu kapı fitilinden. Nasıl faydası oluyor mu o fitilin? Oluyorsa ben de alayım diyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
En kısa zamanda bekliyoruz sonuçları...:seat

Bir de forumda gördüm de sana da sorayım. Yanlış hatırlamıyorsam [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] arkadasa hediye etmissin bu kapı fitilinden. Nasıl faydası oluyor mu o fitilin? Oluyorsa ben de alayım diyorum.

Selçukda illaki cevaplayacaktır..öncesinde ben yazmış olayım..Çok faydası var..kapı kapanırken ki o tok ses yeter zaten...

Bir de forumda gördüm de sana da sorayım. Yanlış hatırlamıyorsam @Duvi arkadasa hediye etmissin bu kapı fitilinden. Nasıl faydası oluyor mu o fitilin? Oluyorsa ben de alayım diyorum.

Abi ben bariz fark gördüm tavsiyemdir hatta konuda paylaştımda Tacir kişinin iletişim bilgilerini..

Yalnız Adanadan Burak [MENTION=23360]atay78[/MENTION] sipariş etmek için aramış uyanık Esnaf arkadaş 20 TL demiş sakın vermeyin Bana 10 TL ye göndericeğini söylemişti yani öyle anlaşmıştık ayrıldıktan sonra dükkandan sanırım fikir değiştirmiş yada ilgiyi bu şekilde ödüllendirmiş gerekirse arayıp bir güzel konuşucam.. neyse 10 TL den fazla ödemeyin ben 15 TL ye yaptırmıştım ama Burağın [MENTION=21041]leo54[/MENTION]'ün araca 10 liraya taktık Ulvininkinede okadar verdik :eek:key:

Geri
Üst Alt