Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

Bir de forumda gördüm de sana da sorayım. Yanlış hatırlamıyorsam @Duvi arkadasa hediye etmissin bu kapı fitilinden. Nasıl faydası oluyor mu o fitilin? Oluyorsa ben de alayım diyorum.

Abi ben bariz fark gördüm tavsiyemdir hatta konuda paylaştımda Tacir kişinin iletişim bilgilerini..

Yalnız Adanadan Burak [MENTION=23360]atay78[/MENTION] sipariş etmek için aramış uyanık Esnaf arkadaş 20 TL demiş sakın vermeyin Bana 10 TL ye göndericeğini söylemişti yani öyle anlaşmıştık ayrıldıktan sonra dükkandan sanırım fikir değiştirmiş yada ilgiyi bu şekilde ödüllendirmiş gerekirse arayıp bir güzel konuşucam.. neyse 10 TL den fazla ödemeyin ben 15 TL ye yaptırmıştım ama Burağın [MENTION=21041]leo54[/MENTION]'ün araca 10 liraya taktık Ulvininkinede okadar verdik :eek:key:

Bir de forumda gördüm de sana da sorayım. Yanlış hatırlamıyorsam @Duvi arkadasa hediye etmissin bu kapı fitilinden. Nasıl faydası oluyor mu o fitilin? Oluyorsa ben de alayım diyorum.

Abi ben bariz fark gördüm tavsiyemdir hatta konuda paylaştımda Tacir kişinin iletişim bilgilerini..

Yalnız Adanadan Burak [MENTION=23360]atay78[/MENTION] sipariş etmek için aramış uyanık Esnaf arkadaş 20 TL demiş sakın vermeyin Bana 10 TL ye göndericeğini söylemişti yani öyle anlaşmıştık ayrıldıktan sonra dükkandan sanırım fikir değiştirmiş yada ilgiyi bu şekilde ödüllendirmiş gerekirse arayıp bir güzel konuşucam.. neyse 10 TL den fazla ödemeyin ben 15 TL ye yaptırmıştım ama Burağın [MENTION=21041]leo54[/MENTION]'ün araca 10 liraya taktık Ulvininkinede okadar verdik :eek:key:

Aradım Fitilci arkadaşı 10 Liraya gönderecek Bi yanlış anlaşılma olmuştur diyor ben 20 istememişimdir diyor..

kargo alıcıya ait 10 Tl ye göndericek bir çiftini..

[MENTION=23360]atay78[/MENTION]

:) Welcome modu ben yapabilirim size :)

ayrıca coming home'da normalde active değil, vcds ile 1 tik koyunca selektöre gerek kalmıyor. :)

Ama sende bu durum tuhaf olmuş abi, kutup başını sökme filan beyin şaşırmış demek ki :D

Aradım Fitilci arkadaşı 10 Liraya gönderecek Bi yanlış anlaşılma olmuştur diyor ben 20 istememişimdir diyor..

kargo alıcıya ait 10 Tl ye göndericek bir çiftini..

@atay78
tesekkurler abı pazartesı arayıp sıprısını gecerım ozamn ılgılendıgın ıcın tesekkur ederım

:) Welcome modu ben yapabilirim size :)

ayrıca coming home'da normalde active değil, vcds ile 1 tik koyunca selektöre gerek kalmıyor. :)

Ama sende bu durum tuhaf olmuş abi, kutup başını sökme filan beyin şaşırmış demek ki :D

Eywallah Körün istediği bir göz allah verdi göz doktoru :D

Eywallah Körün istediği bir göz allah verdi göz doktoru :D

Abi çok zor birşey değil, burda yaziyim de, sır değil sonuçta. kablosu olan denesin yapsın.

ınstrument 17 ye giriyoruz
adaptation 10 a giriyoruz.

channel bölümünden indicator_celebration'ı aktif ediyoruz :D işlem tamam.

Abi çok zor birşey değil, burda yaziyim de, sır değil sonuçta. kablosu olan denesin yapsın.

ınstrument 17 ye giriyoruz
adaptation 10 a giriyoruz.

channel bölümünden indicator_celebration'ı aktif ediyoruz :D işlem tamam.

İşte bizde değerler öyle normal Style daki gibi kabul görmüyor mesele o kode bile yazdı arkadaş ypamadı.. izin vermiyor müdehaleye Araba..

mesele o..yoksa Eski makyajlı aracımda on dakikada yapmıştı arkadaş..

Geri
Üst Alt