Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Ateşi "10 AS 757"

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Tekerine daş değmesin ;)

Selçuk hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasiz inşallah. Fr alacağını tahmin etmiştim :)

Woow cok iyi Allah nazarlardan saklasın hayırlı uğurlu olsun kardeş kazasiz belasiz inşallah :)

şimdi maltepe sahilden geldim buluşmadan orada konusu geçti hemen siteye girdim veeeee işte tamamdır alev topu ismini hak edene vermek lazım bundan sonra sensin alev topu biz ancak kıvılcım oluruz ALLAH kazasız belasız ağız tadıyla binmek nasip etsin bende cupra aşkından vazmı geçsem ne ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
şimdi maltepe sahilden geldim buluşmadan orada konusu geçti hemen siteye girdim veeeee işte tamamdır alev topu ismini hak edene vermek lazım bundan sonra sensin alev topu biz ancak kıvılcım oluruz ALLAH kazasız belasız ağız tadıyla binmek nasip etsin bende cupra aşkından vazmı geçsem ne ?

Abim Allah senin gönlüne göre versin inşallah hayatta bütün dileklerin kabul olsun.. Şu bir haftada çok sevaba girdin inan kısmetse sanda bi, BOCA aldıkmıydı çekilin yoldaaannn der ve gideriz.. Ama Alev Topu Seninki abi Her halukarda.. bizden kıvılcım olur bu yaşta ancak.. :)

ARABANIN TEK NAZARLIĞI ÇİN MALI KOL DAYAMA puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt