Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR 1.4 125bg Hk. İlk İzlenimlerim ..

Gizli özelliklerin açılması aracı garanti dışı yapıyor mu ? Ben yeni aldım 2+2 yaptırdım garantiyi

Gizli özelliklerin açılması aracı garanti dışı yapıyor mu ? Ben yeni aldım 2+2 yaptırdım garantiyi
Yok hocam öyle birşey diyen olursada bana yönlendir:) garantiden çıkmıyor gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin hatta aldığın bayinin servisi varsa orada yapar ki onlar derseler garantiden cıkıyor dıye gene bana yönlendir ben gereken cevabı veririm:)

Gizli özelliklerin açılmasının garanti açısından sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum,şöyleki 7 ocakta aldım bende makinayı gizli özellikleri servis açtı. Ama egzoz konusunda benimde tereddütlerim var.

kardeşim allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.. Araç çok güzel bir araç kendimde de var artıları çok eksileri de çok dediğin gibi. Kapı içi ambiyans aydınlatması dediğin gibi olabilirdi. Sigaralık olmaması ve çakmaklık olmaması da aynı şekilde üzücü ama arabaya genel bir bakış yaptığında albenisi çok.. Virajlara girerken yüksek hızlarda korkma derim ben 180 km ile viraja girdiğim de aracın kendisini toparlaması çok güzel. bunun yanı sıra bmw 5.20 ler ile güzel oynanıyor :) başka bir avantajı da çok keskin bir araç ve bu da aracın hava akımını düzenliyor.. İnşallah kazasız belasız güzel günler de binersin...
[doublepost=1451903267,1451902976][/doublepost]ya mehmet abi sen yazmışsın daha yeni farkettim :D

Ve YApılması gereken ekstralar benım düşündüğüm :)
- yaza merhabayı kesınlıkle warex eksoz la yapmalıyım..
-bodysı ınceden yapılım oncamlarada film çekilecek.
-plakalık işlemleri yapılacak.,
-belki ufaktan bır yay atılabılır :)

bunları söylemişsin ya ben sana şunu söyleyim ankaraya geldiğim de bir gün görüşme fırsatımız olursa eğer benim araca da bak derim. Warex bence hiç girme arabaya yazık edersin onun yerine remus egzoz yaptırmanı tavsiye ederim.. Bende şu anda egzoz olarak sadece egzozu mu deldirdim kibrit kutusu kadar çok tatlı ses veriyor ama yaza remus egzoz yaptırıcam. onun dışında spor yay kesinlikle taktır derim benim araçta ikinci el olduğundan öyle denk geldi gayet güzel yol tutuyor. O plakalık arkası dediğim yerleride es geçme

@pilli
çakmaklık benim kolçağın altında var sizin araçlarda yok mu ?

Geri
Üst Alt