Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR 1.4 125bg Hk. İlk İzlenimlerim ..

Bunun arastrmasini bi yapayim ben :)) servis yada garanti acisindan bi skinti olurmu Nasil yaklasiyorlar

Sent from my iPhone
ben bayiylede gorustum servıslede bana cıkmayacagını soyledıler.. ki şöyle bı durumda var dıyelımkı a servısı garantıden cıktı dedı dıyelım gıdıp ustadan gızlı ozellıklerı ıptal ettırdınmı anlamazlar acıldıgını o yuzden ben sanmıyorum cıkacagını..

amerikan park ne ya :) ve nerde açtırıyoruz bu özellikleri bende de 2015 fr var daha arabaya iş dolayısıyla doğru düzgün binemedim bile 6500 de garajda duruyo

maşallah süper bi test olmuş verdiğiniz bilgiler için teşekkürler,Allah kaza bela vermesin yaza güzel bir canavar cıkacak ortaya o zaman :)

amerikan park ne ya :) ve nerde açtırıyoruz bu özellikleri bende de 2015 fr var daha arabaya iş dolayısıyla doğru düzgün binemedim bile 6500 de garajda duruyo

Ayni skinti bende de var arac aldik ama is yuzunden kullanamiyoruz daha tam anlamiyla alisamadimda 850 -900 km de kaldi :)) gitmio :)))

Ayni skinti bende de var arac aldik ama is yuzunden kullanamiyoruz daha tam anlamiyla alisamadimda 850 -900 km de kaldi :)) gitmio :)))
amerikan park dediğimiz olay resımlerımdede goreceksınız sınyallerın sabıt yanması :D
[doublepost=1452165654,1452165621][/doublepost]kardesım artvındeyım suan ben araba ankarada garajımda yatıor :D eksozu mart nisan dönemımde yaptıracagım :D
[doublepost=1452165680][/doublepost]
amerikan park dediğimiz olay resımlerımdede goreceksınız sınyallerın sabıt yanması :D

@pilli abi benim de o dönemlerde bir projem var Ankara da yaptırmayı planlıyorum. Bu yüzden yaptırmadan önce haber edersen birlikte yaptırabiliriz.. .

Geri
Üst Alt