Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR İle İlk Kar Deneyimim

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Herkese Günaydın,

Öncelikle FR aracım ile ilk kışımı ve ilk karımı gördüm. Sabah işe giderken az biraz çılgınlık yapmak için farklı bir yoldan gitmeyi düşündüm. Arka yollardan gittim ve ayak basılmamış kar yolunda arabamı deneme fırsatım oldu. İlk izlenimim aracın yol tutuşu hakkında olacak. Araç ile o yolda 60 ile 70 km arasında bir hıza çıkmama rağmen araba da en ufak bir sapma olmadığı gibi patinaj fazla çekmedi ve tabi ki de lastiklerimin de faydası oldu. Bridgestone LM32 kar tipi lastiklerim ile arabayı olabildiğince yordum, ani direksiyon manevraları yaptım ama araba o kadar iyi ki ( Maşşallah ) hemen toparlıyor ve lastikleri kilitliyor. Kar hala devam ediyor ve akşama kadar da devam ederse bir video paylaşmayı düşünüyorum...

IMG_2372.JPG

Arkadaşlar Herkese Günaydın,

Öncelikle FR aracım ile ilk kışımı ve ilk karımı gördüm. Sabah işe giderken az biraz çılgınlık yapmak için farklı bir yoldan gitmeyi düşündüm. Arka yollardan gittim ve ayak basılmamış kar yolunda arabamı deneme fırsatım oldu. İlk izlenimim aracın yol tutuşu hakkında olacak. Araç ile o yolda 60 ile 70 km arasında bir hıza çıkmama rağmen araba da en ufak bir sapma olmadığı gibi patinaj fazla çekmedi ve tabi ki de lastiklerimin de faydası oldu. Bridgestone LM32 kar tipi lastiklerim ile arabayı olabildiğince yordum, ani direksiyon manevraları yaptım ama araba o kadar iyi ki ( Maşşallah ) hemen toparlıyor ve lastikleri kilitliyor. Kar hala devam ediyor ve akşama kadar da devam ederse bir video paylaşmayı düşünüyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 10372
görüntü süper :D dikkat arda kardeşim :D

karda kaymak kadar güzel bişi yok :D bilinçli toplum olsak kar da araba sürmenin hali başka da .......kışlık lastik takmayan ya da sadece öne 2 tane takıp yola cıkanlar insanın üstüne cıkması an meselesi oluyor.karlı havalarda önünü sağını solunu arkanı kollucan :)

karda kaymak kadar güzel bişi yok :D bilinçli toplum olsak kar da araba sürmenin hali başka da .......kışlık lastik takmayan ya da sadece öne 2 tane takıp yola cıkanlar insanın üstüne cıkması an meselesi oluyor.karlı havalarda önünü sağını solunu arkanı kollucan :)

Aynen abi çok güzel bir şekilde özet geçmişsin... Malesef bilinçli arkadaşlar yok. Karlı havalarda ben daha iyiyim diye düşünerekten yola çıkanlar havaya ve yola aldırış etmeden karşı tarafı ve yanında ki canları hiçe sayan çok..
[doublepost=1451467593,1451467533][/doublepost]
Geçen yıldaki karda bende baya bi denedim buz kar farketmiyo ön tampon sürtmediği sürece ve yazlık lastiklerle denemiştim :D

ahaha yaz lastikleri candır :D

ön tampon sıkıntı işte hani yolda giderken mazallah bırakırız diye korkuyorum ama tadı da başka hani deyim :D
[doublepost=1451467615][/doublepost]

Amin :)

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt