Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr ön tampon modifiye

Just

Kayıtlı Üye
herkese merhabalar üyelik kısmında kendimi tanıtamadım hem burdan bi tanışma hemde derdimize derman olacak bişeyler mutlaka bulunur diye yazalım dedik. D.bakırdan katılıyorum sağlık memuruyum evliyim ve küçük minnak bir bebek bekliyorum... Arkadaşlar ben bi gotoğraf gördüm ve paylaşmak istedim ki büyük ihtimalle sizlerde görmüşsünüzdür bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi ? Ön tamponu yapan yada satan biri var mı ? Kusura bakmayın belki yanlış yere yazdım kardeşinizin acemiliğine verin bu akşam....Teşekkürler

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    401.1 KB · Görüntüleme: 71
Şimdiye kadar gördüğüm en güzel leon modifiyesi diyebilirim.

herkese merhabalar üyelik kısmında kendimi tanıtamadım hem burdan bi tanışma hemde derdimize derman olacak bişeyler mutlaka bulunur diye yazalım dedik. D.bakırdan katılıyorum sağlık memuruyum evliyim ve küçük minnak bir bebek bekliyorum... Arkadaşlar ben bi gotoğraf gördüm ve paylaşmak istedim ki büyük ihtimalle sizlerde görmüşsünüzdür bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi ? Ön tamponu yapan yada satan biri var mı ? Kusura bakmayın belki yanlış yere yazdım kardeşinizin acemiliğine verin bu akşam....Teşekkürler
aramıza hosgeldınız bmw f kasa tamponu yanlız bu resım fotoshop gercek degıl :D

Hoşgeldiniz. Bebeğiniz de hayırlı olsun. Sağlıkla İnşallah :) sorunuza gelince @dadaş34 'ın da dediği gibi BMW tamponu bu. Burada yaptırmanız çok zor. Olsa bile fiberden yapılır. Fiber tampon da hem ağırdır hem de çabuk zarar görür.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Aynen bmw tamponu,yapan buldum ama bayrmdan sonra yaptıracam Allah ın izniyle o zaman yorumlarınızı bekliycem :)))

Yaptırınca bi görmek isteriz gerçekten cok farklı herkez farklılık ister özelliklede biz leoncular okadar cok aynı mofiyelerden varki trafikte araba kullanırken başka bi leon görünce kendi arabam sanıyorum :)))

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Hoşgeldiniz. Sizin tamponu üst kısımdan kesip bmw F kasa tamponu da ayn yerde kesip tampon kaynağıyla birleştiriyorlar o kadar. Ölçü farklılığı olursa onu montaj yaptırdığın yer ölçüp biçip ona göre hareket etmeli zor değil imkansız değil fakat bizim türkler madem fantazi yapan birini buldum faturayı kitliyim hesabı yapar maliyetli olur. Zaten olmazsa da bir adet tampon almanız gerekecek :D

Bi bakalım inşallah halledip düzene koyduktan sonra gönlümüze göre değilse çıkarır atarız ne olacak,canım sağolsun :)) değişiklik şart

Geri
Üst Alt