Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr ön, arka tampon Far yıkamalı olanından arıyorum.!!

batum

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2012 model FR tamponlarını satmak isteyen olursa bildiğiniz gördünüz, yada Aero'ya geçmek isteyen olur fr tamponlarını verip eğer olursa paylaşırsa sevinirim.
aracımda far yıkama mevcut, aradığım FR tamponlarında far yıkama sistemi olanından arıyorum!

üzerinden çıkan far yıkamalı önarka tamponlarıda istenilirse takasa verebilirim.!

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Malum sitede var ama biraz tuzlu emre baktınmı hiç?

Bu arada yanına uğrayabilirim bu gün müsaitmisin?

Çok zor düşen bir parçayı arıyorsun abi aeorada sıktı artık en iyisi çıkmacıları dolaşman veya servisten boyasız alıp boyaman serviste boyaya çok para yazıyorlar dışarda fiyatı o kadar yüksek olmuyor.

Çok zor düşen bir parçayı arıyorsun abi aeorada sıktı artık en iyisi çıkmacıları dolaşman veya servisten boyasız alıp boyaman serviste boyaya çok para yazıyorlar dışarda fiyatı o kadar yüksek olmuyor.
serviste tamponda pahallı hasan

serviste sordum fr tampona takılan far yıkama daha farklıymış onunla birlikte, ön arka fr tampon kaput üstü yarım ay parça, yan sütunlar, arka siyah bölüm piano boyama ve tamponların boyası ile 3bin tl. :(

ama orjinal be abim. :) plastik mi yoksa fiber tamponlarmı ayağınla tekme at kırılır dandik bişey onarılmayan çatır çatır kırılan bir tampon.
hasan bizde işte hem orjinal olsun hemde servisten ucuz olsun istiyoz yani ben öyle istiyom

Geri
Üst Alt