Fr ön, arka tampon Far yıkamalı olanından arıyorum.!! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fr ön, arka tampon Far yıkamalı olanından arıyorum.!!

batum

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2012 model FR tamponlarını satmak isteyen olursa bildiğiniz gördünüz, yada Aero'ya geçmek isteyen olur fr tamponlarını verip eğer olursa paylaşırsa sevinirim.
aracımda far yıkama mevcut, aradığım FR tamponlarında far yıkama sistemi olanından arıyorum!

üzerinden çıkan far yıkamalı önarka tamponlarıda istenilirse takasa verebilirim.!

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Malum sitede var ama biraz tuzlu emre baktınmı hiç?

Bu arada yanına uğrayabilirim bu gün müsaitmisin?

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Çok zor düşen bir parçayı arıyorsun abi aeorada sıktı artık en iyisi çıkmacıları dolaşman veya servisten boyasız alıp boyaman serviste boyaya çok para yazıyorlar dışarda fiyatı o kadar yüksek olmuyor.

arthur

Kayıtlı Üye
Çok zor düşen bir parçayı arıyorsun abi aeorada sıktı artık en iyisi çıkmacıları dolaşman veya servisten boyasız alıp boyaman serviste boyaya çok para yazıyorlar dışarda fiyatı o kadar yüksek olmuyor.
serviste tamponda pahallı hasan

batum

Kayıtlı Üye
serviste sordum fr tampona takılan far yıkama daha farklıymış onunla birlikte, ön arka fr tampon kaput üstü yarım ay parça, yan sütunlar, arka siyah bölüm piano boyama ve tamponların boyası ile 3bin tl. :(

Üst Alt