Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Ön Panjur (çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaoztekin

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar merhaba,

Aracım ile dün seyir halinde iken kuş sürüsüne çarpmam sonucun da Ön panjurumu kırmış bulunuyorum. Seat Logolu kısım da kırık var bunun için yeni parça almam gerekiyor bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.. Aracım Fr kasadır...

Arkadaşlar merhaba,

Aracım ile dün seyir halinde iken kuş sürüsüne çarpmam sonucun da Ön panjurumu kırmış bulunuyorum. Seat Logolu kısım da kırık var bunun için yeni parça almam gerekiyor bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum.. Aracım Fr kasadır...
Geçmiş olsun arda kardeşim :( allah beterinden saklasın. servise sordun mu bi fiyat alsaydın..

geçmiş olsun akrdeşim bi araştıralım bakalım gercı bu konuda hemen @kirlisakal abimize soruyoruz bize en kısa sürede çözer bu işler elinden kaçmaz :)

Allah razı olsun başkan... Aynen Metin abi bakar şimdi
[doublepost=1453108859,1453108822][/doublepost]
Geçmiş olsun arda kardeşim :( allah beterinden saklasın. servise sordun mu bi fiyat alsaydın..

eyvallah kardeşim çok saolasın.. Servise sormadım da bir yerden buldum ama tam uyumlu değil gibi geldi bana..
[doublepost=1453108938][/doublepost]bulduğum panjur bu ; seat leon fr ?n panjur - Google'da Ara

teyyare ile geldim :) yaz not defterine...1 nolu parça 5F0853654D 9B9 saten siyahı... 352.82 kuruş :) döviz kurundan 2-5 lira oynama olabilir...son söz servisin :D

Metin abi pimi çekilmiş el bombası gibi oldu :D Yazdım yazdım not defterime :D Ankara şaşmaz da 335 tl

Neyse başa gelen çekilir bir ayar vericem bir şekilde :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt