Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR ÖN ARKA TAMPON, FAR YIKAMALI (Yardım Lütfen)

Evet Ulvi, Ön tamponda büyük bir sorun yok.

Arka tamponda park sensör delikleri orj. olduğu için kalın. Bendeki sensörler ince kalıyor. orj. sensörler çok pahalıymış, bakalım araştırıyorum, bulamazsam benim ince sensörlerin kafa kısmı geniş. Deliği kurtarıyor yani, dışına şeffaf hortum gibi bir kılıf geçirmeyi ve onları kalınlaştırıp sıkıştırmayı düşünüyorum. Ama öncelikle orj. sensör bulmaya çalışacağım uygun fiyata...

Teşekkürler kardeşim..

Ahmet abi sahibinden'de bir ilan da ben buldum mobilden giriyorum kopyalayamadim ama ilan numarasından bir incele bakalım 89380396 ilan No

Sağol Ulvi,

İlanı buldum Favorilerime ekledim. Pazartesi günü arayacağım kımetse, iyi akşamlar kardeşim,,,

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Yok tabiiki Made ın Dursun Usta olacak:) Ancak Dursun ustanın yaptğı farların çok iyi olduğunu biliyorum. Ancak orjinal xenonlar ile arasında fark varmıdır ışık kalitesi bakımından acaba. Hayırlı akşamlar kardeşim.

Dursun'un kullandığı mercekler daha büyük orijinallerden. O yüzden daha da güzel bir görüş yakalayabilirsin bence. Daha önce yaptıklarına baktığımda çok beğenmiştim. Parasızlıktan yaptıramamıştım. AFS viraj aydınlatmasında müthiş. Yolla birlikte döndüğü için aydınlatma inanılmaz güzel ve keyifli oluyor.

Dursun zaten bixenonları hazırlarken philips seti kullanıyor. Onunla birlikte mis gibi oluyor. Yaptır gitsin Dursun'a.

Park sensörü ile alakalı olarak ben çok detaylı öğrenemedim ancak arkadaşların yolladığı ilanlardaki parça numarasını servise sor mutlaka ve OPS destekli olup olmadığını öğren abi. Eğer OPS destekli ise sadece park sensörünün ucu yeterli olmayacak. Bununla birlikte CAN ya da Gateway de gerekli. Set halinde alırsan teyp ekranında arabanın neresinin nereye ne kadar yaklaştığını rahatlıkla görüyorsun. Baya güzel bir şey. Tavsiye ederim. Copa Plus ve FR sahipleri açtığım konudan görüp de bu özelliği açtılarsa ne kadar güzel ve rahat olduğunu teyid edeceklerdir. :)

Dursun'un kullandığı mercekler daha büyük orijinallerden. O yüzden daha da güzel bir görüş yakalayabilirsin bence. Daha önce yaptıklarına baktığımda çok beğenmiştim. Parasızlıktan yaptıramamıştım. AFS viraj aydınlatmasında müthiş. Yolla birlikte döndüğü için aydınlatma inanılmaz güzel ve keyifli oluyor.

Dursun zaten bixenonları hazırlarken philips seti kullanıyor. Onunla birlikte mis gibi oluyor. Yaptır gitsin Dursun'a.

Park sensörü ile alakalı olarak ben çok detaylı öğrenemedim ancak arkadaşların yolladığı ilanlardaki parça numarasını servise sor mutlaka ve OPS destekli olup olmadığını öğren abi. Eğer OPS destekli ise sadece park sensörünün ucu yeterli olmayacak. Bununla birlikte CAN ya da Gateway de gerekli. Set halinde alırsan teyp ekranında arabanın neresinin nereye ne kadar yaklaştığını rahatlıkla görüyorsun. Baya güzel bir şey. Tavsiye ederim. Copa Plus ve FR sahipleri açtığım konudan görüp de bu özelliği açtılarsa ne kadar güzel ve rahat olduğunu teyid edeceklerdir. :)

Bir şeyi merak ettim Çağrı, Dursun ustanın yaptığı farlarda da AFS viraj aydınlatmasıda çalışıyormu öyle demişsin ama sanırım orj. için öyle oluyor değilmi. Birde Askerde değilmi Dursun usta bu aralar yapılamaz bu iş gibi geliyor bana :)

Her fırsatta bana Yaşlı muamelesi yapmayın:) Ben böyle ilave, yada modifiye yapmayacak kadar yaşlanmadım, Her ne kadar bu sitenin dedesiysemde ölmedik daha biz:)...

Madem Fr da keramet yoktu herkes fr almakta, bende Dizel Fr yapayım bari dedim:):):)

Estafirullah AHmet Abi Sen bizden Genç Oluşunu Zaten kanıtlıyorsun her daim Allah Sıhhatten ayırmasın Başımızdan Eksik olma buluşmalarda Görüp tanışmak Ümidiyle:eek:key:

Selçuk Hocam saygılar,

O işin latifesi tabii, bir arkadaş oooo Ahmet abi sendemi modifiye, falan deyince yazmıştım.:)

İnşaallah birgün buluşup tanışırız sayın Hocam. Biz Babadan, Okumuş insanlara saygı duyulması gerektiğini öğrendik:)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Selçuk Hocam saygılar,

O işin latifesi tabii, bir arkadaş oooo Ahmet abi sendemi modifiye, falan deyince yazmıştım.:)

İnşaallah birgün buluşup tanışırız sayın Hocam. Biz Babadan, Okumuş insanlara saygı duyulması gerektiğini öğrendik:)

Ahmet Abi Saygılarımı Sunar, Ellerinden Öperim (Yaşından değil abi, Fikrine Hürmetimden) :)

En yakın zamanda Fotoğraflarıda görmek isteriz..:eek:key:

Ahmet Abi Saygılarımı Sunar, Ellerinden Öperim (Yaşından değil abi, Fikrine Hürmetimden) :)

En yakın zamanda Fotoğraflarıda görmek isteriz..:eek:key:

Eyvallah kardeşim, el öpenlerin çok olsun. Benden sana bir orta şekerli gelsin.:)

Foto yüklemeyi bir öğrensem yapacağımı biliyorum ama.:)

Geri
Üst Alt