• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

FR ÖN ARKA TAMPON, FAR YIKAMALI (Yardım Lütfen)

Duvi

Kayıtlı Üye
İsim
Ulvi Ahıskalı
Nereden
İstanbul
Plaka
34 SUS 30
Evet Ulvi, Ön tamponda büyük bir sorun yok.

Arka tamponda park sensör delikleri orj. olduğu için kalın. Bendeki sensörler ince kalıyor. orj. sensörler çok pahalıymış, bakalım araştırıyorum, bulamazsam benim ince sensörlerin kafa kısmı geniş. Deliği kurtarıyor yani, dışına şeffaf hortum gibi bir kılıf geçirmeyi ve onları kalınlaştırıp sıkıştırmayı düşünüyorum. Ama öncelikle orj. sensör bulmaya çalışacağım uygun fiyata...

Teşekkürler kardeşim..
Ahmet abi sahibinden'de bir ilan da ben buldum mobilden giriyorum kopyalayamadim ama ilan numarasından bir incele bakalım 89380396 ilan No

Dedee

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet Karakaş
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.9 TDI Stylance
Plaka
34 UZ 5461
Sağol Ulvi,

İlanı buldum Favorilerime ekledim. Pazartesi günü arayacağım kımetse, iyi akşamlar kardeşim,,,

Duvi

Kayıtlı Üye
İsim
Ulvi Ahıskalı
Nereden
İstanbul
Plaka
34 SUS 30
Sağol Ulvi,

İlanı buldum Favorilerime ekledim. Pazartesi günü arayacağım kımetse, iyi akşamlar kardeşim,,,
Sende sagol abi..hayirlisiyla aslanın üstüne montajı yapılsinda fotolarını bekliyoruz en yakisiklisindan:)

platinne

Kayıtlı Üye
İsim
Çağrı
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.9 TDI Stella
Plaka
71 FC 027
Yok tabiiki Made ın Dursun Usta olacak:) Ancak Dursun ustanın yaptğı farların çok iyi olduğunu biliyorum. Ancak orjinal xenonlar ile arasında fark varmıdır ışık kalitesi bakımından acaba. Hayırlı akşamlar kardeşim.
Dursun'un kullandığı mercekler daha büyük orijinallerden. O yüzden daha da güzel bir görüş yakalayabilirsin bence. Daha önce yaptıklarına baktığımda çok beğenmiştim. Parasızlıktan yaptıramamıştım. AFS viraj aydınlatmasında müthiş. Yolla birlikte döndüğü için aydınlatma inanılmaz güzel ve keyifli oluyor.

Dursun zaten bixenonları hazırlarken philips seti kullanıyor. Onunla birlikte mis gibi oluyor. Yaptır gitsin Dursun'a.

Park sensörü ile alakalı olarak ben çok detaylı öğrenemedim ancak arkadaşların yolladığı ilanlardaki parça numarasını servise sor mutlaka ve OPS destekli olup olmadığını öğren abi. Eğer OPS destekli ise sadece park sensörünün ucu yeterli olmayacak. Bununla birlikte CAN ya da Gateway de gerekli. Set halinde alırsan teyp ekranında arabanın neresinin nereye ne kadar yaklaştığını rahatlıkla görüyorsun. Baya güzel bir şey. Tavsiye ederim. Copa Plus ve FR sahipleri açtığım konudan görüp de bu özelliği açtılarsa ne kadar güzel ve rahat olduğunu teyid edeceklerdir. :)

Dedee

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet Karakaş
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.9 TDI Stylance
Plaka
34 UZ 5461
Dursun'un kullandığı mercekler daha büyük orijinallerden. O yüzden daha da güzel bir görüş yakalayabilirsin bence. Daha önce yaptıklarına baktığımda çok beğenmiştim. Parasızlıktan yaptıramamıştım. AFS viraj aydınlatmasında müthiş. Yolla birlikte döndüğü için aydınlatma inanılmaz güzel ve keyifli oluyor.

Dursun zaten bixenonları hazırlarken philips seti kullanıyor. Onunla birlikte mis gibi oluyor. Yaptır gitsin Dursun'a.

Park sensörü ile alakalı olarak ben çok detaylı öğrenemedim ancak arkadaşların yolladığı ilanlardaki parça numarasını servise sor mutlaka ve OPS destekli olup olmadığını öğren abi. Eğer OPS destekli ise sadece park sensörünün ucu yeterli olmayacak. Bununla birlikte CAN ya da Gateway de gerekli. Set halinde alırsan teyp ekranında arabanın neresinin nereye ne kadar yaklaştığını rahatlıkla görüyorsun. Baya güzel bir şey. Tavsiye ederim. Copa Plus ve FR sahipleri açtığım konudan görüp de bu özelliği açtılarsa ne kadar güzel ve rahat olduğunu teyid edeceklerdir. :)

Bir şeyi merak ettim Çağrı, Dursun ustanın yaptığı farlarda da AFS viraj aydınlatmasıda çalışıyormu öyle demişsin ama sanırım orj. için öyle oluyor değilmi. Birde Askerde değilmi Dursun usta bu aralar yapılamaz bu iş gibi geliyor bana :)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
Her fırsatta bana Yaşlı muamelesi yapmayın:) Ben böyle ilave, yada modifiye yapmayacak kadar yaşlanmadım, Her ne kadar bu sitenin dedesiysemde ölmedik daha biz:)...

Madem Fr da keramet yoktu herkes fr almakta, bende Dizel Fr yapayım bari dedim:):):)
Estafirullah AHmet Abi Sen bizden Genç Oluşunu Zaten kanıtlıyorsun her daim Allah Sıhhatten ayırmasın Başımızdan Eksik olma buluşmalarda Görüp tanışmak Ümidiyle:eek:key:

Dedee

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet Karakaş
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.9 TDI Stylance
Plaka
34 UZ 5461
Selçuk Hocam saygılar,

O işin latifesi tabii, bir arkadaş oooo Ahmet abi sendemi modifiye, falan deyince yazmıştım.:)

İnşaallah birgün buluşup tanışırız sayın Hocam. Biz Babadan, Okumuş insanlara saygı duyulması gerektiğini öğrendik:)

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İsim
Selçuk Çöllü AKDENİZ
Nereden
İstanbul
Plaka
10 AS 757
Selçuk Hocam saygılar,

O işin latifesi tabii, bir arkadaş oooo Ahmet abi sendemi modifiye, falan deyince yazmıştım.:)

İnşaallah birgün buluşup tanışırız sayın Hocam. Biz Babadan, Okumuş insanlara saygı duyulması gerektiğini öğrendik:)
Ahmet Abi Saygılarımı Sunar, Ellerinden Öperim (Yaşından değil abi, Fikrine Hürmetimden) :)

En yakın zamanda Fotoğraflarıda görmek isteriz..:eek:key:

Dedee

Kayıtlı Üye
İsim
Ahmet Karakaş
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.9 TDI Stylance
Plaka
34 UZ 5461
Ahmet Abi Saygılarımı Sunar, Ellerinden Öperim (Yaşından değil abi, Fikrine Hürmetimden) :)

En yakın zamanda Fotoğraflarıda görmek isteriz..:eek:key:
Eyvallah kardeşim, el öpenlerin çok olsun. Benden sana bir orta şekerli gelsin.:)

Foto yüklemeyi bir öğrensem yapacağımı biliyorum ama.:)

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt