Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf makinesi yardımı :)

Melihcim makinayı bir yana bırak şimdi konu dışı olucak ama sizin okulun orada yollar nasıldır şuan :D ?

Yarım saat oldu okuldan geleli. Meğerse şehirde kar yağmıyomuş o kadar söyliyim :D

Sarıyerden yukarı çıkmaya başladıkça artan kar kalınlığı özellikle siteleri filan geçtikten sonra baya bi çoğalıyo. Geçen araba sayısı da az ve rampa.

Benim kumho'lar içler acısı, arkadaşlar itti de öyle çıkabildim anca okulun içinden :D Sonra yavaş yavaş indim sarıyere kadar. Lastiklerin yeniyse yavaş yavaş gidip gelirsin. Sorun olmaz.

Tabi saat ilerledikçe ne olur bilemem :)

Yarım saat oldu okuldan geleli. Meğerse şehirde kar yağmıyomuş o kadar söyliyim :D

Sarıyerden yukarı çıkmaya başladıkça artan kar kalınlığı özellikle siteleri filan geçtikten sonra baya bi çoğalıyo. Geçen araba sayısı az ve rampa.

Benim kumho'lar içler acısı, arkadaşlar itti de öyle çıkabildim anca okulun içinden :D Sonra yavaş yavaş indim sarıyere kadar. Lastiklerin yeniyse yavaş yavaş gidip gelirsin. Sorun olmaz.

Tabi saat ilerledikçe ne olur bilemem :)

ben 1 2 saate medyakent e gidicem sonra gece dönücem.sence dönme ihtimalim var mı :):)

Tavsiye etmiyorum hele ki akşam gelmeyi filan düşünürsen. Kesin buzlanma olacaktır akşam 10dan sonra özellikle.

---------- Post added at 17:32 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

Şimdi gördüm, Yazmışsın zaten =)

Medya kentten dönemeyebilirsin gece :) Medya kent aşağıda mı kalıyodu unuttum ama çıkışa yakın olan bi yere koyarsan iyi olur. Arkadaş sitelerin o dik yokuşundan çıkamamıştı 1,5 saat önce :)

Tavsiye etmiyorum hele ki akşam gelmeyi filan düşünürsen. Kesin buzlanma olacaktır akşam 10dan sonra özellikle.

ağır ağır gitmenin faydası olmaz mı ?

sitenin yukarısına koymayı düşünüyorum arabayı ama oradan sarıyer sahile ineyim yeter bana sonrası kolay zaten

pm attım

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:36 ----------

Engin valla 1500ü geçemem heralde ya miktar olarak. D40'ı aldıktan sonra da kit lens almam gerkicek yine 2000TL'yi geçicek bu sefer :(

İyiden ne kadar ekmek o kadar köfte denklemine döndü iş :)

Kurtbil-Can tekrardan sana Aybarsa ve Engin'e bi de tabi Yiğit'e teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

Arkadaşımın Sirkecide bir tanıdıgı varmış galiba onunla da konusup birisine kadar vericem. Abisi çocuklugundan beri bu makinalara meraklıymış ve kullanıyomuş, onun da fikirlerini alıp inşallah hafta sonu da almış olurum, tabi istanbul'da olursam.

Son mesajımı alıntı yapıyım da arkada kaybolup gitmesin :)

kit lensi 100liraya bile bulabilirsin olmadı ben ödünç veririm sana 1-2 yılığına :)

Hocam çok tesekkur ederim de kabul edemem onu ya. Zamanında parasını vermiş almışsın. Bakıyım ama bir gazla sınırımı 1750TL civarına çıkarabilirsem D40 da aklımda artık.
Kit lensler de ucuz diyosun hem ikinci elde.

Nikon D40 girdi şimdi bir de devreye :D

edit: Bu arada bu aletin artık sıfırı çok zor bulunuyo galiba. İnternette yok gibi bişey.

ne yapcaksın nikon d40ı sakın alma, zamanında parasını verip aldım ama boş boş duruyor işini görür en azından

Geri
Üst Alt