Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf Makinası Önerilerinizi Bekliyorum!!

Bende note 2 den s6 ya geçtim abi özellikle o yüzden söyledim tabi ki bi dslr makina nın yerini tutmaz orası kesin ama bende dslr da var her zaman gezdiremiyorsun yanında. tabi ki tercih her zaman senin çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum diyorsan nikon d60 ya da d 90 bakabilirsin fiyatları uygundur makinalar da iyidir biraz daha çıkarım dersen canon 7d veya canon mark 2 ve ya 3 tavsiyemdir.
Yaw beni 1500 2000 tl lere itiyorsunuz hüseyincim dslr alicam sonunda basaracaksiniz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi çok masraf olmasın diye Dslr-like makinalara hiç bulaşma. Al bi yarı profesyonel makina, ilerde rahat edersin. Çünkü fotoğraf olayı farklı bir olay. Bir bulaşınca çıkamıyor insan. Şimdi o makinalara 500, 600 vs. Para vereceksin ama emin ol ilerde onlar az gelecek ve gidecek profesyonel makina alacaksın. Onun yerine şimdiden al, hem fotoğraf çekim tekniklerini yavaş yavaş öğrenirsin hem de kaliteli fotoğraflar çelersin, hatıra olacak sonuçta. Çoğu arkadaş gibi Canon ya da Nikon dışına çıkma derim. Ben canondan yanayım. Bi bak, çok pahalı olmasın diyorsan 1100D nin fiyatı düşüktü sanırım. Ama ne kadar yeni olursa o kadar uzun ömürlü olur. Biraz uzun oldu ama, fotoğraf önemli bir mevzu ☺

[Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.]

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Yaw beni 1500 2000 tl lere itiyorsunuz hüseyincim dslr alicam sonunda basaracaksiniz

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alamaz kiiii... Alamaz kiiii.... Şaka bir tarafa dslr al böyle düşünüyorsan.. Bir zamanlar ben de senin gibi düşünüyordum. Damdan düşen olarak söylüyorum bunu al bir tane dslr, git kursa 3-5 ay, çek kral gibi fotoğrafları, yaşa hayatını....... İnan ki diğer makinalara vereceğin 1000 ₺ boşa gidecek.

Abi çok masraf olmasın diye Dslr-like makinalara hiç bulaşma. Al bi yarı profesyonel makina, ilerde rahat edersin. Çünkü fotoğraf olayı farklı bir olay. Bir bulaşınca çıkamıyor insan. Şimdi o makinalara 500, 600 vs. Para vereceksin ama emin ol ilerde onlar az gelecek ve gidecek profesyonel makina alacaksın. Onun yerine şimdiden al, hem fotoğraf çekim tekniklerini yavaş yavaş öğrenirsin hem de kaliteli fotoğraflar çelersin, hatıra olacak sonuçta. Çoğu arkadaş gibi Canon ya da Nikon dışına çıkma derim. Ben canondan yanayım. Bi bak, çok pahalı olmasın diyorsan 1100D nin fiyatı düşüktü sanırım. Ama ne kadar yeni olursa o kadar uzun ömürlü olur. Biraz uzun oldu ama, fotoğraf önemli bir mevzu ☺

[Xperia Z3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi.]

Samet'cim bu gidişle işi gücü bırakıcam fotografa yönelicem zaten :) şimdiden dslr alayım ben ya napim öğrencem artık çekmeyi, doğarken makina ile doğmadım ya, bakmışsın bir yetenek varmış keşfetmişim :)

Alamaz kiiii... Alamaz kiiii.... Şaka bir tarafa dslr al böyle düşünüyorsan.. Bir zamanlar ben de senin gibi düşünüyordum. Damdan düşen olarak söylüyorum bunu al bir tane dslr, git kursa 3-5 ay, çek kral gibi fotoğrafları, yaşa hayatını....... İnan ki diğer makinalara vereceğin 1000 ₺ boşa gidecek.

:D:D:D:D aldım gazı bir kere gidişat onu gösteriyor süleyman :) o para çıkacak benden belli :)

Geri
Üst Alt