Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf Makinası Önerilerinizi Bekliyorum!!

@ULU Abi ben Canon 650d kullanıyorum çok güzel ufak bir eğitimle de tadından yenmez hale geliyor biraz fazla ver güzel bir makina al ilerledikçe de lens alırsın

kurye ile elden teslime verildi

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
@ULU Abi ben Canon 650d kullanıyorum çok güzel ufak bir eğitimle de tadından yenmez hale geliyor biraz fazla ver güzel bir makina al ilerledikçe de lens alırsın

kurye ile elden teslime verildi

Mehmetcim makina şahane ama hakkını veremem bunun, benim amacım evde sağda solda gidince bi yere düzgün bir foto çekebilmek ama olurya baktım foto çekmekten haz aldım o zaman alırım bu tarz bişey tabiki hiç sorun değil, iyi günlerde kullan inşallah her zaman :)

Ben Nikon D3200 kullanıyorum. Makine bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor. Canon veya Nikon dan başka bir cihaza yönelmeni tavsiye etmem. Farklı markalrda bulunan Full digital mekinelerle yaptığım testlerde karanlık ortamlarda yada gece çekimlerinde berbat fotoğraflar alıyorsun. Netleme yapması çok zor oluyor. Nikon tarafında tavsiyem D5200 olur. Canon tarafında orta segment cihazları da alabilirsin. Ama fiyat olarak 1000 TL nin biraz üzerine çıkman gerekir. Menü bakımından canon nikona göre daha rahattır. Nikon ise Canona göre daha sağlam bir makinedir. Hava şartlarından daha zor etkilenir.
Tavsiyem gerçekten fotoğraf çekmek istiyorsan wifi vs. gibi özelliklere bakmayın. Ne kadar az teknolojik eklenti o kadar kaliteli fotoğraf. Profesyonel hiç bir manikede bu saydığınız özellikler tam olarak desteklenmez çünkü işleri kaliteli fotoğraf çekmektir.

Gecen hfta tatilim için arkadaşımdan emanet nikon 3100 tipi makinayı aldım ve sizin dediğiniz gibi otu oku çektim ve dün baktıgımda süper kareler yakalamışım.. Bnce araştırın sarj yönünden süper makinaydı.. Fiyat hakkında fikrim yok:)

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Gecen hfta tatilim için arkadaşımdan emanet nikon 3100 tipi makinayı aldım ve sizin dediğiniz gibi otu oku çektim ve dün baktıgımda süper kareler yakalamışım.. Bnce araştırın sarj yönünden süper makinaydı.. Fiyat hakkında fikrim yok:)

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

bakayım bunada bakayım :) hepsine bakıyorum , 1000 tl yukarsını merak gidermek amaçlı bakıyorum :)

Hüseyincim telefonla olmuyor ya :) bende note 2 var ama note 8 de olsa o hazzı vermiyor, illede makina illede makina :)

Bende note 2 den s6 ya geçtim abi özellikle o yüzden söyledim tabi ki bi dslr makina nın yerini tutmaz orası kesin ama bende dslr da var her zaman gezdiremiyorsun yanında. tabi ki tercih her zaman senin çok fazla bütçe ayırmak istemiyorum diyorsan nikon d60 ya da d 90 bakabilirsin fiyatları uygundur makinalar da iyidir biraz daha çıkarım dersen canon 7d veya canon mark 2 ve ya 3 tavsiyemdir.

Geri
Üst Alt