Fotograf cekımı ıcın tavsiye edilebilcek yerler ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Fotograf cekımı ıcın tavsiye edilebilcek yerler ?

Konu, 'Fotoğraf' kısmında erim tarafından paylaşıldı.

1. erim

erim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaabaa yakın bir arkadasım ıle arabalarımızın fotograflarını çekmek istiyoruz.Tavsiye edebılcegınız güzel yerler var mı istanbul Avrupa yakası ??

2. KeChİ

KeChİ
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    izmirin taşı toprağı altın misali her yeri güzel nereye yakınsan git denizin kenarına mazara falan filan sonrada yapıştır resimleri...puhaha

3. alicanbasarir

alicanbasarir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    48
    '' boğaz köprüsünü gören her yer olur derim :eek:key: '' yazdım fakat izmir i istanbul okudum o yüzden bilemicem :) ama eski evlerin olduğu ara sokaklar da sokak lambalarının altı çok güzel oluyo..

4. erim

erim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    İstanbulda dedim zaten ben :)

5. Lejyoner

Lejyoner
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    6.465
    Ödül Puanları:
    113
    Kuruçeşme arena otoparkında iyi bir makine ile çekersen Boğaz köprüsünün altında duruyormuş hissini verebilirsin arabana..

6. ugurulu

ugurulu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Ben istanbula yolum düşerse kız kulesini arkama alıp çekmek isterim alicanın da dediği gibi köprüyü gören bi yerde...:))

7. alicanbasarir

alicanbasarir
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    48
    eyv kardeşim onuda görmemişm k.bakma :) valla çok yer var mesela beşiktaşta conrad otelinin yokuşları var parke taşlı ve sokak ışığı çok güzel ? :eek:key:

8. KeChİ

KeChİ
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    163
    Ödül Puanları:
    63
    bende izmir diye şeyttim istanbulda aynı şekilde tarih kokuyor eski parke taşlı sokakları...

9. ZGR

ZGR
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    524
    Ödül Puanları:
    113
    kurtbil e sormak lazım :D

10. erim

erim
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    bizim aklımızda olan yerler : Boğaziçi Üniversitesinin arkası (Boğaz gören), Belgrad Ormanı , birde gökhan abinin dediği yer kuruçeşme otoparkına olabilir daha farklı mekanlara açığız kağıt kalem elimizde not alıyoruz :)

Sayfayı Paylaş