Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Fotograf cekımı ıcın tavsiye edilebilcek yerler ?

Konu, 'Fotoğraf' kısmında erim tarafından paylaşıldı.

1. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Merhaabaa yakın bir arkadasım ıle arabalarımızın fotograflarını çekmek istiyoruz.Tavsiye edebılcegınız güzel yerler var mı istanbul Avrupa yakası ??

2. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    izmirin taşı toprağı altın misali her yeri güzel nereye yakınsan git denizin kenarına mazara falan filan sonrada yapıştır resimleri...puhaha

3. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    '' boğaz köprüsünü gören her yer olur derim :eek:key: '' yazdım fakat izmir i istanbul okudum o yüzden bilemicem :) ama eski evlerin olduğu ara sokaklar da sokak lambalarının altı çok güzel oluyo..

4. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    İstanbulda dedim zaten ben :)

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kuruçeşme arena otoparkında iyi bir makine ile çekersen Boğaz köprüsünün altında duruyormuş hissini verebilirsin arabana..

6. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

203
    41
    28
    Ben istanbula yolum düşerse kız kulesini arkama alıp çekmek isterim alicanın da dediği gibi köprüyü gören bi yerde...:))

7. alicanbasarir

alicanbasarir SCW Üyesi

1.689
    84
    48
    eyv kardeşim onuda görmemişm k.bakma :) valla çok yer var mesela beşiktaşta conrad otelinin yokuşları var parke taşlı ve sokak ışığı çok güzel ? :eek:key:

8. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    bende izmir diye şeyttim istanbulda aynı şekilde tarih kokuyor eski parke taşlı sokakları...

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    kurtbil e sormak lazım :D

10. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    bizim aklımızda olan yerler : Boğaziçi Üniversitesinin arkası (Boğaz gören), Belgrad Ormanı , birde gökhan abinin dediği yer kuruçeşme otoparkına olabilir daha farklı mekanlara açığız kağıt kalem elimizde not alıyoruz :)

Sayfayı Paylaş