Fotograf cekımı ıcın tavsiye edilebilcek yerler ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Fotograf cekımı ıcın tavsiye edilebilcek yerler ?

erim

Kayıtlı Üye
Merhaabaa yakın bir arkadasım ıle arabalarımızın fotograflarını çekmek istiyoruz.Tavsiye edebılcegınız güzel yerler var mı istanbul Avrupa yakası ??

KeChİ

Kayıtlı Üye
izmirin taşı toprağı altın misali her yeri güzel nereye yakınsan git denizin kenarına mazara falan filan sonrada yapıştır resimleri...puhaha

alicanbasarir

Kayıtlı Üye
'' boğaz köprüsünü gören her yer olur derim :eek:key: '' yazdım fakat izmir i istanbul okudum o yüzden bilemicem :) ama eski evlerin olduğu ara sokaklar da sokak lambalarının altı çok güzel oluyo..

Lejyoner

Administrator
Kuruçeşme arena otoparkında iyi bir makine ile çekersen Boğaz köprüsünün altında duruyormuş hissini verebilirsin arabana..

ugurulu

Kayıtlı Üye
Ben istanbula yolum düşerse kız kulesini arkama alıp çekmek isterim alicanın da dediği gibi köprüyü gören bi yerde...:))

KeChİ

Kayıtlı Üye
bende izmir diye şeyttim istanbulda aynı şekilde tarih kokuyor eski parke taşlı sokakları...

erim

Kayıtlı Üye
bizim aklımızda olan yerler : Boğaziçi Üniversitesinin arkası (Boğaz gören), Belgrad Ormanı , birde gökhan abinin dediği yer kuruçeşme otoparkına olabilir daha farklı mekanlara açığız kağıt kalem elimizde not alıyoruz :)