Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotodaki Ayrinti :)

Pesimistanblue

Kayıtlı Üye
Seviyorum arabamı :)
7886f06078468b5490132a13126df72c.jpg

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla gayet iyiyiz. Takir tukur bosuna kullanmisim o kadar zaman bildiğin. Senin blisteinlarla uyumunu çok merak ediyorum ama..

Servis de senden benden öğreniyor he

hee valla alırken sordular olmaz falan dıye de şaşırdılar sipraiş ellerine gelınce...tak dediler şimdi olmaz :) 100 liraya takacaklar tüm işcilik dahil :) 170 istediler önce verdim ayarı neyse kısmet...şu angel led yan sinyallerde gelsınde fr bal peteği girllerle birlikte komple taktırırım servisde

hee valla alırken sordular olmaz falan dıye de şaşırdılar sipraiş ellerine gelınce...tak dediler şimdi olmaz :) 100 liraya takacaklar tüm işcilik dahil :) 170 istediler önce verdim ayarı neyse kısmet...şu angel led yan sinyallerde gelsınde fr bal peteği girllerle birlikte komple taktırırım servisde
Benim aldigim servis de sey dedi, hayirdir ya bu ara herkes bundan soruyo Dedim forumda konusu var cilginlar gibi arastirdik bunu. Kesin olur bu falan diye ben ikna ettim hatta :D

Geri
Üst Alt