Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

foto ekledim biraz albüme:)

sizce nasıl olmuş

• Kullanılan toplam oy
    68
Benim Aynalıklarda Elime Ulaştı uygulayınca macpiel ve spoyler fotograflarıyla birlikte burdan paylaşırım fotograflarını tam istedigim gibi on numara Aklına saglık.. ben aslında yeşil isytemiştim ama iyiki kırmızı göndermişsin benim kaliperler kırmızı çünkü senin yeşilleri görünce aklıma geldi ayrıca aracında on numara maşallah allah kaza bela vermesin cümlemize.. Bu arada Evlilikten ne Haber?
ewlilk hazırlıgı dewam edıyor aynen:) cast folyolarım gelcek onu beklıorum aynalar we spoıler ıcın, pıano yapcam bırde lıp aldım ama takmadım henuz aynayı belkı kırmızının bı tonu war bulabılirsem ondan yapmayaı dusunuyorum mını copperlarda var genelde bakalım bulursam yapcam onuda jantlarımıda beyaz yada koyu fume yaptım mı bnm arac tamamamdır:) ya da dedgıım gıbı cupra r jantları war kırmızı gıbı net te gordum ondanda olabılır :)

ewlilk hazırlıgı dewam edıyor aynen:) cast folyolarım gelcek onu beklıorum aynalar we spoıler ıcın, pıano yapcam bırde lıp aldım ama takmadım henuz aynayı belkı kırmızının bı tonu war bulabılirsem ondan yapmayaı dusunuyorum mını copperlarda var genelde bakalım bulursam yapcam onuda jantlarımıda beyaz yada koyu fume yaptım mı bnm arac tamamamdır:) ya da dedgıım gıbı cupra r jantları war kırmızı gıbı net te gordum ondanda olabılır :)
bu kırmızı o kırmızımı

gayet güzel allah kaza bela vermesin ;)

güzel eline saglık devamı gelir heralde

Sinan öldüm(allah korusun) evlendimi? :D

Geri
Üst Alt