Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

foto ekledim biraz albüme:)

sizce nasıl olmuş

• Kullanılan toplam oy
    68
Sİnan naaapmışsın arabayı cingen çadırına dönmüş dedim ama gerçekte Maaşallah diyorum

guzel olmus aynalardakının kırmızısı olsa bende hayır dıyemem :) gule gule kullanın

Maaşallahallah kaza bela vermesin. Bu kadire verdiklerinden bende istiyorum konuşacaktı sanırım seninle puhaha

Çok güzel kazasız belasız kullanırsın inşallah. Ayna'lara söz bile etmek istemiyorum moralim bozuldu ;)

teşekkur ederım aynalar bı baska oldu gercekten aynalr ıcınde yenı projelerım war onumuzdekı gunlerde:)

Benim Aynalıklarda Elime Ulaştı uygulayınca macpiel ve spoyler fotograflarıyla birlikte burdan paylaşırım fotograflarını tam istedigim gibi on numara Aklına saglık.. ben aslında yeşil isytemiştim ama iyiki kırmızı göndermişsin benim kaliperler kırmızı çünkü senin yeşilleri görünce aklıma geldi ayrıca aracında on numara maşallah allah kaza bela vermesin cümlemize.. Bu arada Evlilikten ne Haber?

Sinanım aynadakilerden ben de istiyorum :)

Geri
Üst Alt