Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf Yarışması

dante's inferno

Kayıtlı Üye
Herkese selam,
Belki hatırlarsınız 3 ay önce belli güçler tarafından bolluca ormanında toplu bir hayvan katliamı yaşanmıştı.Bir çok hayvan zehirlendi.Bir çoğunun hayati tehlikesi vardı.Ben ve bir abim (belki hatırlayanınız olacaktır Tr Tuning dergisinin kurucularından Ahmet Said Özen,şu an kanalımızdaki testleri yapıyor) malkoç adını verdiğimiz bir köpeği sahiplendik imkanımız doğrultusunda.Felçti yürüyemiyordu,ummalı çalışmalarımız sonucu malkoçu hayata döndürdük.Fotoğraf makinesi sahibi bir arkadaşımın (Arda Çetin) makinesini ödünç alarak malkoçun fotoğraflarını çektim.Belli bir kompozisyon dahilinde fotoğraf yarışmasına soktuk sadakat adlı fotoğrafımızı.Sizden ricam aşağıdaki linkteki fotoğrafa oy vermeniz olacaktır.Yarışma sonucu 50 mm'lik bir lens alacağız.Scw'ye kanalım vasıtası ile her türlü video desteğini verecek olan ben,bu sayede katıldığımız organizasyonlarda veya arabalarımızın konsept fotoğraf çekimlerini yapabiliyor olacağız,desteğinizi bekliyorum...

http://www.facebook.com/fotografium?v=app_272953016073710&app_data=vote_entry_id=2487318

Geri
Üst Alt