Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf Yükleme Sıkıntısı

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Foruma (kendi Server'ımız üzerinden) foptoğraf Yüklemede Sıkıntı var yönetime duyrulur..

[mention=40]patron[/mention]

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] fotoğrafı eklerken cevap ver den mi yüklüyorsun jpeg olarak dosyadan mı atıyorsun.?

IMG_0269.jpg

sıkıntı yok yorumdan yukluyor

Ekli dosyalar

• IMG_0269.jpg
    IMG_0269.jpg
    90.2 KB · Görüntüleme: 20
10.jpg

Test ettim sıkıntı yok . Sadece resmi yüklerken aşağıda görünen "dosyayı bu siteye yükle" seçeneğini kaldırmak gerekiyordu. Bende bunu komple kapattım artık direk dışardan url vererek yükleme var.

3590.png

Ekli dosyalar

• 10.jpg
    10.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 12
Oooo Dosyadan yükleme Devri kapandı yani Hayrılı Olsun, En azından Server şişmez artık..

Emeğine Sağlık:eek:key:

Ekli dosyayı görüntüle 10012

Test ettim sıkıntı yok . Sadece resmi yüklerken aşağıda görünen "dosyayı bu siteye yükle" seçeneğini kaldırmak gerekiyordu. Bende bunu komple kapattım artık direk dışardan url vererek yükleme var.

Birde Otomatik Küçük harf kilidini kaldırabilirsek iyi olur serbay bazı Etiketler çalışmıyor bu yüzden :eek:key:

Geri
Üst Alt