Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf Makinası Önerilerinizi Bekliyorum!!

sevgili @Erkki serhatcım 3 5 foto çekicez ne bilim imzalasın dedim ama sanırım olmuyor ;) onu artık fotoşok cs te el yordamıyla yapıcaz belli, bu fiyata bu olmaz diyorsun anladım ;)

o zaman önerdiğin cihazlarada bir bakayım ben anlamasamda şekli şemali hoşuma gider, aile işi olsun ya, bol bol çeksin tripod bağlansın üzmesin beni :)

Foto Zeynep Online Alışveriş | <!-- 01 -->KAMERA - <!-- 04 -->Kompakt / SLR Benzeri - Canon - Powershot SX530 HS + 16 GB Kart + Mini Tripod Hediyeli

Foto Zeynep Online Alışveriş | <!-- 01 -->KAMERA - <!-- 04 -->Kompakt / SLR Benzeri - Nikon - Coolpix P530 Siyah + 16 GB Kart + Çanta + Mini Tripod Hediyeli (Nikon Türkiye Garantili)

linkteki ürünleri öneririm abim Canon yada Nikon dışına çıkmanı pek tavsiye etmem :)
Dijital imzadan kastın çekilen fotoğrafların sağ/sol alt köşelerinde isim/soyisim yazması mı yoksa, çekilen fotoğrafın dijital açıklamalarına eklenen imza mı.

Foto Zeynep Online Alışveriş | <!-- 01 -->KAMERA - <!-- 04 -->Kompakt / SLR Benzeri - Canon - Powershot SX530 HS + 16 GB Kart + Mini Tripod Hediyeli

Foto Zeynep Online Alışveriş | <!-- 01 -->KAMERA - <!-- 04 -->Kompakt / SLR Benzeri - Nikon - Coolpix P530 Siyah + 16 GB Kart + Çanta + Mini Tripod Hediyeli (Nikon Türkiye Garantili)

linkteki ürünleri öneririm abim Canon yada Nikon dışına çıkmanı pek tavsiye etmem :)
Dijital imzadan kastın çekilen fotoğrafların sağ/sol alt köşelerinde isim/soyisim yazması mı yoksa, çekilen fotoğrafın dijital açıklamalarına eklenen imza mı.

isim soyisim yazsın ya, başka ne yazılır ki :) benim hiç fotograf makinam olmadıki :)

isim soyisim yazsın ya, başka ne yazılır ki :) benim hiç fotograf makinam olmadıki :)

elitsin sen, senin fotoğraf makinesi kullanmana gerek yok medya şirketin yeter :D :D
isim soyisim imzasını photoshop gibi programlarla yapabilirsin :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Bu ara bu makineyi baya inceledim, denk geldi sana da abi. Beklentinden biraz daha pahalı ama mükemmel bi makine. İnceleme videosunu da ekleyim, en azından başka makinelere bakarken de dikkat etmen gereken noktalar kafanda biraz netleşir.

Canon PowerShot SX60 HS

elitsin sen, senin fotoğraf makinesi kullanmana gerek yok medya şirketin yeter :D :D
isim soyisim imzasını photoshop gibi programlarla yapabilirsin :)
Elitler grubun bir uyesi olmak benim için gururdur sevgili serhat

Nikon coolpix p530 sevdim bi hosuma gitti sekli semali ne diyorsun serhatcim olur mu bana yeter bu ya, amator bilinç ile Profesyonel yaklaşıyorum olaya

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ara bu makineyi baya inceledim, denk geldi sana da abi. Beklentinden biraz daha pahalı ama mükemmel bi makine. İnceleme videosunu da ekleyim, en azından başka makinelere bakarken de dikkat etmen gereken noktalar kafanda biraz netleşir.

Canon PowerShot SX60 HS

Erhancım ben çekimden anlamam, gidip öğrenecek vaktimde yok maalesef ama telefonla istemiyorum aile fotografı çekmek, düzgün bişi olsun istiyorum, linkini verdiğin ürün benim ellerimde yazık olur hakkını veremem onun :(:(

Erhancım ben çekimden anlamam, gidip öğrenecek vaktimde yok maalesef ama telefonla istemiyorum aile fotografı çekmek, düzgün bişi olsun istiyorum, linkini verdiğin ürün benim ellerimde yazık olur hakkını veremem onun :(:(
Canon üctersiz eğitim hediye ediyor bu ürünü alana :) Bakmışsın mükemmel bi hobi olmuş :)

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Nikon P530 senin isteklerini yerine getirebilecek bir cihaz, fiyat/perofmans olarak ta iyi.
Canon'un sx530 modeli özelliklere göre sanki nikon'dan bir tık ileride gibi. Wi-fi olması optik zoom 50x olması gibi ama ikiside kafa kafaya makineler.

iki makine arasında benim oyum Canon yönünde :)

Geri
Üst Alt