Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forumumuz güncellenmiştir.

PATRON

Administrator
Selam arkadaşlar,
Siteyle ilgili nihayet tüm çalışmalarımız bitti.
Sitede bir çok görünen, görünmeyen güncelleme ve değişmeler oldu.

• Yeni temamızı kurduk ve tüm gerekli ayarlamalar yapıldı.
(Gece ve gündüz modu olarak sayfanın sağ üst köşesinden açık veya koyu renkli temanızı seçebilirsin)
  • FTP içerisindeki tüm gereksiz dosyalar temizlendi
  • Tüm eklentiler güncellendi.
  • WHM sunucusu sıfırdan kuruldu. Centos 7 ve PHP 7.x en son güncellemeler yapılarak site daha iyi çalışır hale geldi.
  • WHM sunucusu hem güvenliğimiz hem de performans için sıfırdan optimizasyon yapıldı.
  • Sitemize SSL sertifikası aldık ve böylelikle tüm bağlantılarımız güvenli bir şekilde olacak.
  • Sitemizin alt yapısı (xenforo) en son sürüme güncellendi.
  • SCW Android uygulaması güncellendi (Yayınlanması bekleniyor). Maalesef IOS güncelleyemiyoruz mevcut sürümle gidebildiği yere kadar gidecek.
Sitede beğenmediğiniz, olmasını istediğiniz, düşünce ve önerileriniz varsa paylaşabilirsiniz.
Keyifli forumlar. :)

Son düzenleme:
Emeğinize sağlık. Gayet güzel olmuş renkler. Göz yormuyor.

Siyah arka plan üzerine beyaz yazılar gözleri yorar. Ki şu an 5 dakika göz gezdirdim gözlerim yoruldu resmen. Daha açık renk tema seçimi yapılabilirdi.

Çok güzel olmuş hayırlı olsun.Fakat siyah tema biraz göz yoruyor gibi bir değişikliğe gidilebilir veya kişisel tercih seçeneği yapılabilir.

Selam arkadaşlar,
Dün sabah 11'den bu saate kadar siteyle ilgili nihayet tüm çalışmalarımız bitti.
Sitede bir çok görünen, görünmeyen güncelleme ve değişmeler oldu.

• Yeni temamızı kurduk ve tüm gerekli ayarlamalar yapıldı.
  • Tüm eklentiler güncellendi.
  • FTP içerisindeki tüm gereksiz dosyalar temizlendi
  • WHM sunucusu sıfırdan yenilendi. Centos 7 ve PHP 7.x en son güncellemeler yapılarak site daha iyi çalışır hale geldi.
  • WHM sunucusu hem güvenliğimiz hem de performans için sıfırdan optimizasyon yapıldı.
  • Sitemize https sertifikası aldık ve böylelikle tüm bağlantılarımız güvenli bir şekilde olacak.
  • Sitemizin alt yapısı (xenforo) en son sürüme güncellendi.
  • SCW Android uygulaması güncellendi (Yayınlanması bekleniyor). Maalesef IOS güncelleyemiyoruz mevcut sürümle gidebildiği yere kadar gidecek.
Sitede beğenmediğiniz, olmasını istediğiniz, düşünce ve önerileriniz varsa paylaşabilirsiniz.
Keyifli forumlar. :)
Üstadım Android sürümden giriş yapmaya çalışınca ağ bağlantısı hatası alıyorum sorun sadece bende mi acaba..

Siyah arka plan üzerine beyaz yazılar gözleri yorar. Ki şu an 5 dakika göz gezdirdim gözlerim yoruldu resmen. Daha açık renk tema seçimi yapılabilirdi.
Çok güzel olmuş hayırlı olsun.Fakat siyah tema biraz göz yoruyor gibi bir değişikliğe gidilebilir veya kişisel tercih seçeneği yapılabilir.

Yazı metin renklerini koyulaştırdım bayağı şu anda. Sanırım daha iyi?

Üstadım Android sürümden giriş yapmaya çalışınca ağ bağlantısı hatası alıyorum sorun sadece bende mi acaba..

Düzeltme yaptım şimdi ağ hatası almazsınız.

Çok güzel oldu bence hayırlısı ile uzun süre kullanmak nasip olsun

Geri
Üst Alt