forumda sorun mu var...hep offline oluyorum | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

forumda sorun mu var...hep offline oluyorum

- 48 -

Kayıtlı Üye
sizede oldu mu bugün okuldan bağlandım online oldum yan sekmeleri açtım yorum yaptım ikinci yorumda..kendi kendine offline olmuşum sitede..
sonra eve geldim ..açtım online oldum tam üç dafadır offline oluyorum bir şey yazmak istediğimde tekrar online olup..göndere basıyorum

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Varol abi ben öyle bi sorun yaşamadım. Ama benim bilgisayarda şifrelerim kayıtlı otomatik kendi giriyor. Diğer arkadaşlarda durum nedir bilmiyorum onlar gelince yazarlar :)

- 48 -

Kayıtlı Üye
hem tarayıcı hem beni hatırla..bi de baştan soruyor ya bu sayfaya girdiğinizde..sizin hatılayalım mı diye ona da evet dedim..youtube a falan girince sorun olmuyor..
mesele o da değil daha önceleri hiç düşmüyordum net de kesilmiyor

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Hmm. Bilemedim. Ben eskiden www.seattr.com'dan girerken parolamın hatırlanmasında sorun yaşıyodum, diğer adresten girince sorun düzelmişti. Belki onla alakalıdır diye düşünmüştüm.

mrtsnr

Kayıtlı Üye
varol abi farklı bir tarayıcıdan denesene bide.. ben google chrome kullanıyorum. firefox yada bu chrome'la dene bakalım olucak mı