Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

forumda body yapan varmı

Burak bu konuda çok disiplinli olman lazım :)
Benim fikrim ilk 6 ay ek besin kullanmasanda olur , çünkü spora yeni başladığın için ne yesen yarayacak, ha kullansan bir zararı olmaz ama çokda faydalı olmaz.
Linkini attığın protein tozu yerine fiyat performans açısından daha iyileri var:eek:key:

yav kardeşim ne ugraşıyon o ranla buranla sal çayıra mevlam kayıra :D bak gör nesıl kas yapacan ben öyle yapıyom kaslar fışkırıyo benden @gültekin de yazmış dur muş inanma sen daha dün gördüm kendisini savaş yaparken merdivenleri nefes nefes çıktı sanki kovalayan var. :D
bi çatıdan atlayamadı, ama ben kuş gibi uçuyodum herşeyi oluruna bırakacak bak kendi remimi koyayım bi bak şu resimdekilerden farkı var mı

Kenimi bildim bileli mekik çekerim hala daha aynı hiç çekemezsem günde 50 tane..

Tek merdiven çıkmam 2 şer 3er çıkarım..

öyle Body mody de hiç işim olmaz inanmam da..

Bıraktıgın an salarsın dötü göbeği..

protein tozu ıvır dı zıvırdı sporu bıraktığın anda pörsütür adamı haberin ola :eek:key:

Biraz geç kalmışım ama bende 4,5 aydır yapıyorum body ve protein tozu desteği alıyorum eğer günde yeteri kadar besleniyosanız protein ağırlıklı protein tozuna gerek yok ama fazla protein almıyosanız kullanmanız gerekir veya çok yoğun bir günlük temponuz varsa spordan önce içilebilir ama kesinlikle fazla kullanımı yani uzun dönem kullanımı zararlı çünkü böbrekleri yoruyo bu yüzden bende bırakıcam 2 ay sonra içmeyi ben sadece sabah kahvaltıda 7 yumurta yiceksin denilince alerjim olduğu için içmeyi tercih ettim.

türk milleti olarak en sevdiğim huyumuz hepimizin her konuda fikir sahibi oluşudur yeryüzünde böyle bir millet yoktur bence:)

Geri
Üst Alt