Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Foruma Özel APP Plaka

Merhaba arkadaşlar MÜHÜRLÜ 1.Kalite App Plaka'ya İhtiyacı olan arkadaşlarımız benimle iletişime geçebilirler.

Piyasada Beşiktaş baskı App plaka'lar için gereksiz paralar alıyorlar. Foruma özel fiyatım; Beşiktaş Baskı 1.Kalite'de MÜHÜRLÜ APP Baskı 1 TAKIM Fiyatı (Ön ve Arka) 85 TL

KARE MODELİDE MEVCUTTUR.

Eklediğim resimler arkadaşlarıma ve forumdaki arkadaşlara yaptığımız resimlerdir bizzat kendim çektim.

Mesaj yazdığınız başlık satış konusu! Azıcık üsturuplu, ahlaklı olun!

Adamın ne avatarı, ne doğru düzgün mesajı, ne de kim olduğunu bilen var. Gereğini yaparsanız sevinirim abilerim. [MENTION=4]kfy[/MENTION] [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] [MENTION=32]KAPTAN[/MENTION] [MENTION=40]PATRON[/MENTION]

Mesaj yazdığınız başlık satış konusu! Azıcık üsturuplu, ahlaklı olun!

Adamın ne avatarı, ne doğru düzgün mesajı, ne de kim olduğunu bilen var. Gereğini yaparsanız sevinirim abilerim. [MENTION=4]kfy[/MENTION] [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] [MENTION=32]KAPTAN[/MENTION] [MENTION=40]PATRON[/MENTION]

Çok merak ediyorsaniz size özelden tanitabilirim kendimi. Hitap şeklinizi doğru bulmadim. Rahatsız olduğunuz bir konu varsa, ki var gözüküyor düzgün bir şekilde söyleyebilir, forum yetkililerine emir verir gibi ünlem dolu içerikli mesajlar yazmasınız.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok merak ediyorsaniz size özelden tanitabilirim kendimi. Hitap şeklinizi doğru bulmadim. Rahatsız olduğunuz bir konu varsa, ki var gözüküyor düzgün bir şekilde söyleyebilir, forum yetkililerine emir verir gibi ünlem dolu içerikli mesajlar yazmasınız.

Arkadaslar birbirinizin ekmegine taş koymayın ayrı ayrı konularda satış yapmanız en dogrusu herkez nasibini yer

Beni "EDS"ler iyi tanır....

Benim kimsenin ekmeğiyle oynama gibi bir düşüncem olmadı ( ki haşa başkasının ekmeğiyle oynayacak gücü Allah bana vermesin) bunun adı ticaretse,serbest piyasa var isteyen istediğini,istediği fiyattan,istediği kişiden almakta özgür ve bu bir haktır. Arkadaşımız gereksiz yere bir çıkışta bulunmuş. Haklıdır onun başlığı altına yazmam doğru olmamış,bana düzgün bir şekilde söyleyebilirdi bende gerekeni yapardım.

Mesajı yazdığınız konu satış konusu. Hitap şeklime gelene kadar nereye mesaj yazdığınıza bakın ilk önce.

Sizin forum yetkilisi dediklerinize biz abi diyoruz. Nasıl davranacağımızı, nasıl mesaj yazacağımızı ziyadesiyle biliyoruz.

Bizlerin bu forumlara üye oluşumuzun temelinde satış yoktur. Tam aksi davranış sergileyen birisiyle tanışmaya ihtiyacımız da yoktur.

'Tam aksi davranış sergileyen birisiyle tanışma ihtiyacını' sizin sorgulama yetkinizin olduğunu bilmiyordum,öğrenmiş oldum. Ayrıca ben kendimi abimin aracı olan Seat ibiza ile de tanıtabilirdim,kaldı ki böyle birşey yapmayıp abim başka şehirde olduğu için aracın nasıl olduğunu ilk ağızdan öğrenme isteğiyle bu foruma geldim. Sizi sakin olmaya davet ediyorum,ticaret=rekabettir. Ticaretin tadıda buradadır. Forum yetkilileri arkadaşımızın SATIŞ yapmış olduğu başlıktan benim yazdığım bölümü silerlerse sorunun kalmayacağı düşüncesindeyim.

'Tam aksi davranış sergileyen birisiyle tanışma ihtiyacını' sizin sorgulama yetkinizin olduğunu bilmiyordum,öğrenmiş oldum. Ayrıca ben kendimi abimin aracı olan Seat ibiza ile de tanıtabilirdim,kaldı ki böyle birşey yapmayıp abim başka şehirde olduğu için aracın nasıl olduğunu ilk ağızdan öğrenme isteğiyle bu foruma geldim. Sizi sakin olmaya davet ediyorum,ticaret=rekabettir. Ticaretin tadıda buradadır. Forum yetkilileri arkadaşımızın SATIŞ yapmış olduğu başlıktan benim yazdığım bölümü silerlerse sorunun kalmayacağı düşüncesindeyim.

Tammdır arkadaşlar uzatmaya gerek yok sen düzenle yazdıgın mesajı nokta koy silinmesine gerek yok

Beni "EDS"ler iyi tanır....

arkadaşlar birbirinize taş atarak bir yere varamazsınız en azından burada..erdem kardeşim senin bu sayfada kendi satış ilanını eklemen zaten hata dükkanın önünü kapatmışsın:)

en önemlisi ben burada ticari anlamda satışa izin vermiyorum bir kaç istisna dışında..eğer bu inatlaşma devam ederse ticari satış hiç olmaz,lütfen birbirimize karşı saygılı olalım.Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler.

Geri
Üst Alt