Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Foruma Özel APP Plaka

benım mesajıma sacma sapan dıyecek kısı sen degılsın olamazsın bu bir..burda sılınecek mesaja sen karar verecek olsan unvanın yonetıcı olurdu bu iki.. böyle hırslı mesaj yazılmaz forumda bu uç , eğer sılınecekse bir mesaj benım mesajıma sacma dıyen mesajındır buda dort..uzun uzun cumleler kurup sonra yonetımden rıcada bulunmayacagım cunku benden taraf olup senı tartısmaya suruklemesın..tavsıyeler konu baslıgına gelince bız genelde uygun yada kalıtelı urun bulursak foruma yardımcı olmak ıcın onu orada tavsıye ederız , onu satıyorum kısmına koyup kar etmeye calısmayız..ha bu benım goruşum ve her goruse saygı beklerım bende sızın gıbı..sana hayrlı satışlar cok ıyı fiyat

Saygı diyorsunuz ama tanımadığınız birisi için sen ile hitap etmeye devam ediyorsunuz. Her şeyden önce üslubunuza dikkat edin. Sizden büyük birisine saygılı olmak zorundasınız.

Satış konusu benim olduğu için silinecek mesaja ben karar verebilirim. Bunun için yönetici olmam gerekmez.

Henüz hırslı birisi ile karşılaşmamış olsanız gerek. Hırslı birisi aynı sakinlikte size cevap yazmaz, haydarıyla yanınızda biterdi.

Kaliteli ürünü belki de benden önce buldunuz. Tavsiyeler başlığında konunuz satış konusu açılana kadar neredeydi?

İlk mesajımı forumun adminleri beğenip destek verdikten sonra açılan konuyu ve satışımı o noktadan sonra eleştirmek sizin takdirinizde değildir.

İnsanların ticaret yapmaya çalışması size bu kadar dokunuyorsa sosyalist bir ülkede yaşamayı denemelisiniz bence. Zira içtiğiniz sudan bindiğiniz arabaya kadar satın alırken herkese kar üstüne kar dağıtıyorsunuz. Sizin için hoş olmasa gerek.

bu yetkıyı forum sana verdıyse sıl mesajımı hadı beklıyorum ..
benı tanımıyosun haydarla bana karsı duracak adamda tanıyamadım daha goremedımde..
ben kayserıde yasıyorum tıcaretıde karıda senden cok gordugum kesın ben bu ısle yasıyorum ama hıc bı zaman marketten aldıgım 1 lıralık ekmegı eve gelıp, aılem dedıgım kısılere 2 lıra bu sana demedım. benım tek zoruma gıden sey tıcaret anlayısının her yerde yapılmayacagının bılınmemesı, yoksa senın kazanacagın 20 lırada degılım ben..sen bın lıra kar etsende bu ısten bana hıc bı zararı yada faydası olmayacak hatta sen kımsın bunu dahı bılmıycem..bence bızım forum anlayısımız farklı benım gıbı gaorebılırsen anlarsın sende sorunu..bu mesajıda sılebılırsın bu arada

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ibo nikin gbi aksi bir insanda degilsin ne oldu bu kdar kizdin cagriyida bilirim bu kdar birbirimizi kiracak konusmlara gerek yok hepimiz forumdasiz kalp kirmak kolay tamiri zor bunu unutmaylim ikinizde bibirinizi yanlis anlamissiniz olur aile icinde bole davranislar bnce ikinizinde izni varsa konu satis konusudr ortami gren mesejlar silinsin cagri kardesim satisina devam etsin eger skinti olmuycaksa bide opusun barisin bakim :)

MK16i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
bı sorun yok abıcım sadece senden az var burada o yuzden sorun oluyo :)

bu yetkıyı forum sana verdıyse sıl mesajımı hadı beklıyorum ..
benı tanımıyosun haydarla bana karsı duracak adamda tanıyamadım daha goremedımde..
ben kayserıde yasıyorum tıcaretıde karıda senden cok gordugum kesın ben bu ısle yasıyorum ama hıc bı zaman marketten aldıgım 1 lıralık ekmegı eve gelıp, aılem dedıgım kısılere 2 lıra bu sana demedım. benım tek zoruma gıden sey tıcaret anlayısının her yerde yapılmayacagının bılınmemesı, yoksa senın kazanacagın 20 lırada degılım ben..sen bın lıra kar etsende bu ısten bana hıc bı zararı yada faydası olmayacak hatta sen kımsın bunu dahı bılmıycem..bence bızım forum anlayısımız farklı benım gıbı gaorebılırsen anlarsın sende sorunu..bu mesajıda sılebılırsın bu arada

konu sahıbım komıksın valla :) bu mesajıda sıl sana zahmet

Güncel diyelim. Dileyenler için pleksi plakalık ile birlikte 200 liraya verebilirim. Pleksi plakalıkların içindeki plakaların büyük bir çoğunluğunun orijinal olmadığını farkettim. Soruşturduğumda öyle olduğunu da öğrendim.

Bugün bir arkadaşımız için sipariş verdim. Gözümün önünde orijinal cemiyet plakasını bastırdım. Yarın pleksi için kesilerek montajı yapılacak ve kendisine göndereceğim. Biraz sıkıntılı bir süreç ama orijinal plaka ile halledilebiliyor en azından :)

Geri
Üst Alt