Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Foruma Özel APP Plaka

Yönetimden izinsiz satış linki yasaktır (Lejyoner)

ben burdan aldm cokda getırttım cevreme gayet basarılı ..fıyat fazla gıbı , kar yapandan kar yapmak zor iş

--------------------------
ben burdan aldm cokda getırttım cevreme gayet basarılı ..fıyat fazla gıbı , kar yapandan kar yapmak zor iş[/QUOTE]

Herkes istediği yerden, istediği fiyata alabilir. Gönderdiğiniz ilanın fotoğrafları tek bir yerden bile değil. İlandaki fotoğraflarda sahte plakalar var. Mühürler belli değil. Büyük ihtimalle de sahte. Sıkıntı yaşayacak olursa herkesin kendi sorumluluğundadır.

Ayrıca satış konusunun altına bu şekilde mesaj yazmak hoş değil. Yineliyorum; fiyat uygun. Kar üstüne kar mantığı yoktur.

Orijinal APP'ci geldi hanım günceli olsun bu mesaj da.

resım degıl onemlı olan kullanılan urun zaten ..ben kullandm forumdakı arkadaslar sendekı fıyata yaptıramazsa ordan yatrırabılır bu konuda bu kadar hırs yapmana da hıc gerek yok altı ustu app plaka ..fıyat uygun dıyosun dogrudur sana gore yaptırana yaptırma demıyrm. bu konuya benım yazdıgım mesaj yanlıssa bı o kadar senın aldıgın yere yonlendırmemen de forum arkadaslarına haksızlık..onemlı olan tıcaret degıl forumda yardımlasmadır

resım degıl onemlı olan kullanılan urun zaten ..ben kullandm forumdakı arkadaslar sendekı fıyata yaptıramazsa ordan yatrırabılır bu konuda bu kadar hırs yapmana da hıc gerek yok altı ustu app plaka ..fıyat uygun dıyosun dogrudur sana gore yaptırana yaptırma demıyrm. bu konuya benım yazdıgım mesaj yanlıssa bı o kadar senın aldıgın yere yonlendırmemen de forum arkadaslarına haksızlık..onemlı olan tıcaret degıl forumda yardımlasmadır

Satıcının kullandığı fotoğraflar kendisinin değilse, başkasının çektiği fotoğrafları kullanıyorsa, kendi ürününü tanıtmıyorsa en başta alıcı olarak size haksızlık etmiş olur. Dürüst satıcı değildir benim gözümde. Forumdaki bir çok insan APP plakayı zaten kullanıyor. İnsanlar kendi aralarında halihazırda bunu konuşup, birbirlerine sorarak yaptırıyorlar ya da alıyorlar.

Altı üstü APP plaka diyerek hala yanlış konuşmaya devam ediyorsunuz. Ben istersem şu an burada sakız dahi satıyor olabilirim. Bir daha dikkatinizi çekiyorum. ¨Satıyor¨ olabilirim. Ama dönüp de senin sakızın şu bakkalda daha ucuz diye konuşulmaz. Hoş değildir. Tepki görürsünüz. Gördüğünüz tepkinin adı hırs değildir. Aksini düşünüyorsanız bir herhangi bir dükkanın camına ¨A malı burada şu paraya! Senin dükkanındaki pahalı arkadaş!¨ diye yazın ve azıcık geride bekleyin. Hoş şeylerle karşılaşacağınızı sanmıyorum.

Burası bir forum sitesi, evet. Bu forum sitesinin başlıklarının altında ¨Satıyorum¨ konu başlığı var. Ben bu malı, bu paraya ve bu forumun yöneticilerinin onayı dahilinde sürekli olarak satıyorum. Yardımlaşmaya bu kadar önem verdiyseniz mesajlarınızı ¨Satıyorum¨ konu başlığı altında bu konuyu görmeden önce ¨Öneriler, Tavsiyeler¨ konu başlığı altında ben bu ürünü kullandım siz de güvenle alabilirsiniz diye açabilirdiniz. Zira neredeyse benim kadar eski üyesiniz. Bunların nasıl yapıldığını biliyor olmanız gerek.

Sizinle aynı fikirde olanlar da kendi el becerileri ile ürettikleri ürüne dilediği fiyatı söyleyerek satış yaptılar, yapıyorlar. Kusura bakmayın samimi değilsiniz.

Yöneticilerden ricam [MENTION=4]kfy[/MENTION] [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] [MENTION=40]PATRON[/MENTION] satış konusunu baltalayan saçma sapan mesajların silinmesidir. Bilgi isteyenlere aynı içtenlikle cevapları verildi, verilecek. Daha uygun çözüm üretmek isteyenler yine yönetim onayıyla kampanya düzenlesinler. Forum böylelikle sadece yardımlaşma amacına hizmet etsin ve satıyorum başlığı kapatılsın.

Arkadaşlar izin verilmiş satış konusunda şurda şu fiyata mantığı yanlıştır,Çağrının konusunu ilk açtıgında fiyatını inceledim makul geldi ve onayladım,orda 10 eksik burda 20 fazla üzerinden konuyu uzatmanın mantıgı yoktur..İsteyen her arkadaşımız istediği yerden alım yapabilir..Ben alacak olsam tanıdıgım kişiden alma mantığı güttüğümden 10 20 fazlaya bakmam,tabi bu benim fikrim..O yüzden her fikre saygımız var yanlız,açılan satış konusu yönetimin izin verdiği konudur,bunada saygı göstermek gerekir..

Ayrıca birde şu var biz yönetim olarak tanımadıgımız biri/birilerinin gercekten orijinal vs de olsa çokda ucuz olsada satış konularını onaylamaya sıcak bakmıyoruz,daha önceden dilimiz yandı cünkü..Çağrının açtığı konuyu o linkte verilen kişi açmak isteseydi o kişiyi tanımadığım için onaylamazdım..Tanıdığım kişinin sattığı üründe bir sıkıntı varsa ben nerede oldugunu kim oldugunu bilirim açar telefon sorarım sıkıntı nedir diye,öteki sarı çizmeli mehmet ağa..

Biz yönetim olarak bu açıdan bakıyoruz satış konularına..

cagrı arkadasımıza davranıs seklınız cok yanlıs !!! cocuk oyle yada boyle bı emek harcıyor ugras verıyor tabııkı kazanacak ... bu ısı vaktıyle ben de yaptım farkeden rakamlar cok afaki degıl... cagrı.. plakaları kıme bastırıyorsun ozelden yazarmısın !!! senı dırek dernege yonlendıreyım kolaylık saglar

benım mesajıma sacma sapan dıyecek kısı sen degılsın olamazsın bu bir..burda sılınecek mesaja sen karar verecek olsan unvanın yonetıcı olurdu bu iki.. böyle hırslı mesaj yazılmaz forumda bu uç , eğer sılınecekse bir mesaj benım mesajıma sacma dıyen mesajındır buda dort..uzun uzun cumleler kurup sonra yonetımden rıcada bulunmayacagım cunku benden taraf olup senı tartısmaya suruklemesın..tavsıyeler konu baslıgına gelince bız genelde uygun yada kalıtelı urun bulursak foruma yardımcı olmak ıcın onu orada tavsıye ederız , onu satıyorum kısmına koyup kar etmeye calısmayız..ha bu benım goruşum ve her goruse saygı beklerım bende sızın gıbı..sana hayrlı satışlar cok ıyı fiyat

Ibo nikin gbi aksi bir insanda degilsin ne oldu bu kdar kizdin cagriyida bilirim bu kdar birbirimizi kiracak konusmlara gerek yok hepimiz forumdasiz kalp kirmak kolay tamiri zor bunu unutmaylim ikinizde bibirinizi yanlis anlamissiniz olur aile icinde bole davranislar bnce ikinizinde izni varsa konu satis konusudr ortami gren mesejlar silinsin cagri kardesim satisina devam etsin eger skinti olmuycaksa bide opusun barisin bakim :)

MK16i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri
Üst Alt