Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Güncellenmesi

PATRON

Administrator
Arkadaşlar forumu güncellemiş bulunmaktayız. Yeni temamızda hepimize hayırlı uğurlu olsun.. Ufak tefek işlerimiz daha var daha güzel olacak inşallah. Bu arada forum hızı eskisine nazaran nasıl fikirlerinizi almak istiyorum ve tabiki yeni güncelleme, tema hakkında da :)

Hayırlı olsun. Test edeceğim şimdi :) Tema eskisinden daha iç açıcı.

tema benimde çok hoşuma gitti. ama sitenin hızı sanki biraz yavaş

Tema çok güzel olmuş eline saglık..su an telefondan bağlandığım için hızını test edemiyorum

yok yok hızı iyiymiş. bir ana açmakta zorlandı benim bilgisayardan kaynaklı sanırım. şu anda hızı gayet iyi. yapanların eline sağlık

Eline sağlık kardeşim güzel hızıda iyi............ ama nerde benim ifadelerim o kafalar olmadan olmuyo.........

arkadaşlar mobil sürüm var bilginiz olsun :) onunda ayarlarını yapacağız şimdi çıkmam lazım dünden beri uyku uyumadım

Hayırlı olsun. Test edeceğim şimdi :) Tema eskisinden daha iç açıcı.

Edit 1: Sitenin hızı düşmüş sanki

Edit 2: 10dk'dır mesaj editlemeye çalıştım. Sitenin hızı düşük emin oldum şimdi.

Valla editleyemedim.

Geri
Üst Alt