Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forum Görüntüsü

Bordo Mavi

Kayıtlı Üye
Merhaba;

Foruma uye girişi yapmadan önceki görüntüsü ile üye girişi yaptıktan sonraki görüntüsü farklı.Üye girişi yaptıktan sonra forumun bölümleri konu başlıkları ayırt edilemiyor.Düz bir metin halinde sıralanıyor.Acaba tema ile alakalı mı diye düşündüm ama tema değiştirebileceğim bir yer bulamadım.
Opera ve Chrome kullanıyorum.

Görüntü 2. mesajdan sonra düzeldi. Dışardan müdahale mi oldu yoksa mesaj sayısı ilemi alakalıydı bilmiyorum.Şu an sorun yok.

Görüntü 2. mesajdan sonra düzeldi. Dışardan müdahale mi oldu yoksa mesaj sayısı ilemi alakalıydı bilmiyorum.Şu an sorun yok.

İlginiz için teşekkür ederiz lakin tarayıcınızın çerezleri ile alakalı durum. Bu durumla karşılaştığınız da CTRL + F5 yaparak sorunu çözebilirsiniz. :)

Geri
Üst Alt