Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Formula 1, Raikkonen geri dönüyoor..

Muhteşem bir pilotaja sahip..Mika Hakinen ve raikkonen gideli birde montoya formula 1 i hiç izlemedim. İzledim ama tat vermedi. Raikkonen'in dönüşü şerefine yeni sayılan bir nostalji yaşatmak istedim. İyi seyirler arkadaşlar..

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
:eek:key::eek:key: Kesinlikle :)
Bu makinaların gelişine gidişine hastayım, İstanbul Park'da ki yarışda bu sene tribünden izledim. Çok fena birşey :((((
Önümüzdeki takvimde yer almaması üzüntü verici bir durum!! Umarım tekrar değerlendirmeye alınır.

Önümüzdeki takvimde yer almaması üzüntü verici bir durum!! Umarım tekrar değerlendirmeye alınır.

Zannetmiyyorum abi bir daha gelceğini, sözleşmeyi bitirdiler sanırım, Ama bu Formula Patronun sorunu ve suçu, çünkü burada ki halkın geliri birde Formula kaldıramıyor biletler gerçekten çok pahalıydı. Hele ki Gold Tribünü 500 Tlmiydi neydi ben silver'daydım. 270 Lira vermiş babam :D
İnanın beleş trübin dolmuş taşmıştı yanii.

Zannetmiyyorum abi bir daha gelceğini, sözleşmeyi bitirdiler sanırım, Ama bu Formula Patronun sorunu ve suçu, çünkü burada ki halkın geliri birde Formula kaldıramıyor biletler gerçekten çok pahalıydı. Hele ki Gold Tribünü 500 Tlmiydi neydi ben silver'daydım. 270 Lira vermiş babam :D
İnanın beleş trübin dolmuş taşmıştı yanii.
:)

Raikkonen zaten gereksiz yere bıraktı.
Montoya kısmına gelince fazla çaylaktı kaldıramadı F1 i.Dönmemesi iyi olur:)
Bu yıl belkide F1 tarihindeki en anlamlı sezonlardan birisi olacak.
Schumi-Alonso-Button-Hamilton-Raikkonen-Vettel gibi şampiyonlar var.Rosberg-Massa-Webber de bunlara katılnca keyifli bi pilot sıralaması oluyor.
Ama F1 araçları eskisi gibi değil.Hala DRS gibi şaçma ve haksız geçiş sağlayan bir sistem var!

xx

Geri
Üst Alt