Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Formula 1 çakar devresi

Ersel yapmıştı bundan, bir ara göstereyim başlığı bir şeyler yazar illaki.

senin paça işi nooldu vaz mı geçtin paça takmaktan arabana paçacı direkt yapma.. :D

serhat abiden haber bekliyrouz olm :)

en azındn benm düşündüğüm parça trafikte güvenlik sağlıor arkaya aarabanın çamurlu su atmasını engelliyor yiğit. gerçi sislere pembe xenon takmaya çalışan birisi bunu anlarmı kine :D

serhat abiden haber bekliyrouz olm :)

en azındn benm düşündüğüm parça trafikte güvenlik sağlıor arkaya aarabanın çamurlu su atmasını engelliyor yiğit. gerçi sislere pembe xenon takmaya çalışan birisi bunu anlarmı kine :D

:D:D

şu paçaları ferrarinin buz testinde de F430larda da gördüm. kimseye yakışmadığı gibi ona da yakışmamış.

işe yarıyor demekki ferrariye bile takmışlar :)

abicim o paçalar hiç bi işe yaramaz biraz esnesin bütün işlevini yitiriyo resmen be olm..
kamyonlarda da işe yarasa keşke..ama gayet iyi çamur atıyolar.. :S

abicim o paçalar hiç bi işe yaramaz biraz esnesin bütün işlevini yitiriyo resmen be olm..
kamyonlarda işe yarasa keşke.. :S

nerden biliorsn takmadan :)

ayrıca bizim kamyondaki işe yarıyor. yıkın ülen tabularınızı :D

nerden biliorsn takmadan :)

ayrıca bizim kamyondaki işe yarıyor. yıkın ülen tabularınızı :D

çok değil 4 senedir araba kullanıyorum bi gün vay be ne güzel çamur atmıyo dediğim bi kamyon ne gördüm ne duydum velakin en fazla 3 gün önce kartal kadıköy hattında bi minibüsün önünde gördüm en beyazından yere sıfır.. :D

Geri
Üst Alt