Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Formula 1 çakar devresi

cckoc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şu bilinen F1 tipi çakar devresi nerede satılır ve ortalama maliyeti nedir bileniniz var mı? Çok mu kro işi olur bilmiyorum ama güzel durur gibi geliyor bana.

50lıra o cakar aletı elektırkcılerde bulunuyo nasıl yapılır bılmem ama

1-2 tane pavyondan bozma Pejoda görmüştüm, bence hiç girme öyle bir işe, kötü gözükür.

ayrıca arkandan gelecek insana resmen işkence yaparsın. aşırı rahatsız ediyor hele ki gece karanlığında. arkadandan gelen çakar sisli biriyle karşılaştıysan demek istediğimi anlamışsındır :)

tabi yine zevk senin:)

Belki apaçilik denebilir ama yaptırılsa benimde hoşuma gider...

1-2 tane pavyondan bozma Pejoda görmüştüm, bence hiç girme öyle bir işe, kötü gözükür.

ayrıca arkandan gelecek insana resmen işkence yaparsın. aşırı rahatsız ediyor hele ki gece karanlığında. arkadandan gelen çakar sisli biriyle karşılaştıysan demek istediğimi anlamışsındır :)

tabi yine zevk senin:)

abi pavyondan bozma güzel sözmüş:) Yani zaten bizim leonların neresi delinip yapılabilir onu tam olarak bilmiyorum ama sadece okul yolunda açmak için zaten düşünüyorum. Şehir içinde çok apachilik olur sizin de belirttiğiniz gibi.

Leon'un bence uygun bi tasarımı yok onun için..
CZT'lerde falan güzel olur mesela..

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

abi pavyondan bozma güzel sözmüş:) Yani zaten bizim leonların neresi delinip yapılabilir onu tam olarak bilmiyorum ama sadece okul yolunda açmak için zaten düşünüyorum. Şehir içinde çok apachilik olur sizin de belirttiğiniz gibi.

okul yolu derken hangi okuldasın. ??
TEM'i mi kullanıyosun..

Leon'un bence uygun bi tasarımı yok onun için..
CZT'lerde falan güzel olur mesela..

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

okul yolu derken hangi okuldasın. ??
TEM'i mi kullanıyosun..

yok usta sarıyerden sonra rumeli fenerine giderken. 10 dakkalık bir yol yani. biraz şehir dışı oluyor gibi o nedenle soyledim.

Bunun modası geçti ya bana göre..:)hem pejolarda güzel duruyor bu olay,hazır yerinde takık var zaten...

yok usta sarıyerden sonra rumeli fenerine giderken. 10 dakkalık bir yol yani. biraz şehir dışı oluyor gibi o nedenle soyledim.

Koç'tasın o zaman herhalde..
o yolu çok severim daha doğrusu sizin okuldan sonraki yolu ama o yolda bence gerek yok eğer amaç arka tarafın dikkatini çekmek falan istiyosan..bol bol viraj var ve bi çoğu kör..yanıp sönen bişi bence daha çok kafa karıştırır..

Koç'tasın o zaman herhalde..
o yolu çok severim daha doğrusu sizin okuldan sonraki yolu ama o yolda bence gerek yok eğer amaç arka tarafın dikkatini çekmek falan istiyosan..bol bol viraj var ve bi çoğu kör..yanıp sönen bişi bence daha çok kafa karıştırır..

evet abi koçtayım. bizim melihle arkadaşız ya aynı bolumden:) melih taktı takıştırdı iyice arabasına benimkisi öyle duruyor.
Arkadakilerin kafasını karıştırıcak durumlarda yakmam abi ya, genelde zaten gündüz gidip gündüz geliyoruz o sırada bir değişiklik olsun diye düşündüm.

Geri
Üst Alt