Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FORGE DUMP VALVE

Kardeşim hayırlısı olsun , nereden ne kadara aldın ? bide montajını yaptırdıktan sonra ufak bir video yükleyebilirsen çok sevinirim. tekrardan hayırlısı olsun :)

• Beğen
Reaksiyonlar: KaQs
MONTAJINI KENDİM YAPTIM FİYATI 135 YTL İNTERNETTE VAR KARDEŞİM MONTAJI KOLAY KENDİN YAPARSIN BOŞUNA TAMİRCİYE PARA BAYILMA TAKMAK İSTEDİGİNDE YİNE BURDAN BİLGİ VERRİM

malesef dizellerde pek katkı saglamıyor kardeş benzinli arabalar için geçerli bu :(

Ben turbo motor her araca uygulanıyor diye biliyorum yanlış biliyor olabilir misin ?
dizellerde gaz kelebeğinin olmadığı için blow off valf gibi parçalar genelde performansı düşürür. Bazen sistemde kaçak oluşturur. Aşırı basıç durumları için zaten wastegate var. Ayrıca bir valf gereksizdir...

Dizele tavsiye etmiyorum. Benzinli turbolarda ise zaten genelde dump valf adıyla blow off valf işlevi gören parçalar var.

dizellerde gaz kelebeğinin olmadığı için blow off valf gibi parçalar genelde performansı düşürür. Bazen sistemde kaçak oluşturur. Aşırı basıç durumları için zaten wastegate var. Ayrıca bir valf gereksizdir...

Dizele tavsiye etmiyorum. Benzinli turbolarda ise zaten genelde dump valf adıyla blow off valf işlevi gören parçalar var.

Çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: KaQs
Istanbul da bu tunikcide 100 tl di isteyen olursa yonlendiryim

700 lira olanıda var :)
Adanalı arkadaş kullan bakalım bi alt devirlerinde kayıp varmı bi paylaş bizimle

Geri
Üst Alt