Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forge Dump Valve.

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar tdi aracına forge dump valve uygulaması yapan var mı forumda ? hks falan da olur modifiye dump valf yapan bir tdi sahibi arıyorum.

Arkadaşlar tdi aracına forge dump valve uygulaması yapan var mı forumda ? hks falan da olur modifiye dump valf yapan bir tdi sahibi arıyorum.
Ben çok araştırdım bulamadım hatta yapan kime sorsam dizele sakin yapma dediler.
Benim aklımda orjinal alıp alüminyumdan yapmak üzerine de basınç çıkışı icin delik açmak gerekecek

Ben çok araştırdım bulamadım hatta yapan kime sorsam dizele sakin yapma dediler.
Benim aklımda orjinal alıp alüminyumdan yapmak üzerine de basınç çıkışı icin delik açmak gerekecek
bende biliyorum oladığını gülümseyrek takipteyim dedim :D gerci benım bnv motor ii bağırıyor arabanın içine ii dizel sesi alıyor kulağım yeteri kadar motor sesi dinliyor lazım değil :D

Geçen bir dobloda duydum sesi :) elektronik mıydi orjinalmi bilmiyorum ama turbo olan her araca uygulanabiliyor diye biliyorum

uygulanmaya uygulanır da, faydadan çok zararı olabilir, sonuçta turbonun fazla havayı tahliye edip tıkanmaması için dump-valve olur araçlarda, bu da onun ıslık çalanı ama uygun bir parça olmazsa turbonun basıncında dengesizlik yapabilir (varsayımsal konuşuyorum)

bir de tdi da gerek var mı gerçekten? araç zaten performans aracı değil :)

Arkadaşlar konuya başka bir anlam katmışsınız turbo olan her araçta zaten basit bir fabrikasyyon dump valve vardırburdaki amaç sadece sesi zenginleştirmek arabanın standart kolonları yerine mid takımı ;) ayrıca
youtube da videoları inceleyebilirsiniz

uygulanmaya uygulanır da, faydadan çok zararı olabilir, sonuçta turbonun fazla havayı tahliye edip tıkanmaması için dump-valve olur araçlarda, bu da onun ıslık çalanı ama uygun bir parça olmazsa turbonun basıncında dengesizlik yapabilir (varsayımsal konuşuyorum)

bir de tdi da gerek var mı gerçekten? araç zaten performans aracı değil :)
Ayrıca dizel araçlar performans aracı değildir argümanı gözümde geçersiz bir argümandır ;)

Varmı yaptıran delikanlı

ÇoK yaratıcı birisiyim!.. Acayip sorun yaratırım

Geri
Üst Alt