Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forge BOV Adaptor ve Ürünleri

İçim rahatladı. Spacer da takayım bakayım. Sevmezsem sökerim.

Şemun fiyat 160'mış ben başka şeyi hatırlamışım. Bu arada taktırdım spacer. Ses biraz arttı. Turbo lag yapar mı bu spacer? Yararlı mı zararlı mı çözemedim. Bir de dün çok az zorladım sonra içeriye acaip bir koku geldi. Sanki plastik yanmış gibi çok ağır bir kokuydu. Bir daha gelmedi ama neden olabilir acaba. Spacer'ı kullanmalı mı kullanmamalı mı?

Peki bu spacer ve diğer parçalar , Forge'un DV sini kit olarak aldığımızda hepsi üstünde değilmi zaten ?

hayır degıl,dv baska bsy spacer baska bsy ıkısıde bagımsız sekılde kullanılabılır

Kullananlar söyleyebilir mi turbo lag oluyor mu onlarda? Bana sanki çok az bir lag oluştu gibi geldi. Turboya yeniden hava girmesi gerektiği için Turbo lag oluşuyor gibi şeyler duymuştum. Psikolojik mi yoksa :)

Geri
Üst Alt