Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forge BOV Adaptor ve Ürünleri

Mert G

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selam,
Forge BOV Adaptor kullanan var mı? Internetten videolarına bakıyorum nasıl ses çıkarıyor diye ama herkes araba dururken videosunu çekip koyduğu için giderken nasıl bir ses vereceği konusunda en ufak bir fikrim olmadı. Ayrıca DSG şanzımanda vites değişirken arabanında boşta kaldığı süre çok kısa olduğu için ses bile alabilir miyim onu düşünüyorum:confused: Netteki videolarda boşta bastıklarında çok saçma uzun bir ses çıkıyor? Eğer kullanan veya taktıran varsa paylaşırsa sevinirim.
Bir de Türkiye'de Forge ürünlerini getiren neresi var, yurtdışında hava filtrelerini taktıran gördüm, güzel duruyordu.
Teşekkürler şimdiden..

BOV değil de DV'si vites geçişlerinde paf puf pek sesi yok DSG'de doğal olarak ama turboyu doldurup gazdan çekince çıkardığı ses standart DV'den daha net tabii..
Forge DV'nin üzerinde 3 tane de uç var basınç saati vs. bağlamak için..Forge DV'den sonra üstüne saat bağlandığında araç vakuma da düşüyo saat üzerinde emme manifoldunu delmeye de gerek kalmıyo..

eğer amaç BOV alıp çuflamak değilse orjinal DV'si 06H ile başlayanlar diyaframı olması lazım metal zaten..
06F'li başlayan DV ise zamanla ya da yazılımdan sonra yırtılabiliyo..06H'lı olan gayet dayanıklıdır..

nerden bulurum derseniz de Maslak'ta var..

taktırdın mı yıgıt sen merak ettım acıklayıcı yazmısın cok ...

BOV değil de DV'si vites geçişlerinde paf puf pek sesi yok DSG'de doğal olarak ama turboyu doldurup gazdan çekince çıkardığı ses standart DV'den daha net tabii..
Forge DV'nin üzerinde 3 tane de uç var basınç saati vs. bağlamak için..Forge DV'den sonra üstüne saat bağlandığında araç vakuma da düşüyo saat üzerinde emme manifoldunu delmeye de gerek kalmıyo..

eğer amaç BOV alıp çuflamak değilse orjinal DV'si 06H ile başlayanlar diyaframı olması lazım metal zaten..
06F'li başlayan DV ise zamanla ya da yazılımdan sonra yırtılabiliyo..06H'lı olan gayet dayanıklıdır..

nerden bulurum derseniz de Maslak'ta var..
kardeşim çok teşekkürler:) zaten bu BOV kafama pek yatmamıştı, şimdi DV'yi araştırırım, bakalım bende hangi kodlu parça çıktı..

hayır Ömer taktırmadım..
standart DV kullanıyorum..

kardeşim çok teşekkürler:) zaten bu BOV kafama pek yatmamıştı, şimdi DV'yi araştırırım, bakalım bende hangi kodlu parça çıktı..

ne demek rica ederim.. :)
aracınız 6J Ibiza Cupra ise zaten sağlam olan DV ile gelmiştir..
önceki nesil daha dayanıksız DV'ler '08'e kadar vardı..

2010 makyajlıların DV leri nasıl peki bilginiz var mı yazılımda değiştirmek gerekir mi

2010 makyajlıların DV leri nasıl peki bilginiz var mı yazılımda değiştirmek gerekir mi

DV, 06H'la başladığı sürece yazılımdan sonra değiştirmeye gerek yok..
06F'li olan DV de ilk TSI'larda vardı zaten sonradan kaldırıldı..

Arkadaşlar Selam,
Forge BOV Adaptor kullanan var mı? Internetten videolarına bakıyorum nasıl ses çıkarıyor diye ama herkes araba dururken videosunu çekip koyduğu için giderken nasıl bir ses vereceği konusunda en ufak bir fikrim olmadı. Ayrıca DSG şanzımanda vites değişirken arabanında boşta kaldığı süre çok kısa olduğu için ses bile alabilir miyim onu düşünüyorum:confused: Netteki videolarda boşta bastıklarında çok saçma uzun bir ses çıkıyor? Eğer kullanan veya taktıran varsa paylaşırsa sevinirim.
Bir de Türkiye'de Forge ürünlerini getiren neresi var, yurtdışında hava filtrelerini taktıran gördüm, güzel duruyordu.
Teşekkürler şimdiden..
uzun zamandan sonra yazıyım dedım konu guncellenmıs :) bızım arkadasımızda kullanıyoruz ses ıstedıgı ıcın taktı yenı ıbızasına bır yararı yok sadece ses var:) onun dısında powershop-performance car mınımum tum tunıngcılerde bulabılırsınız

DV tı taktıktan sonra caf cuf vs... ses hıc artmıyor ama camı acıp gece yarısı 2500d cıvarı gaza hızlı basıp aygını ckınce az bı ses cıkıyor ama cok zor duyuluyor... bu arada yıgıt bu 3 tane DV dekı delık tam olarak neresınde

Geri
Üst Alt