Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forge BOV Adaptor ve Ürünleri

senın arabanda zaten dv var bahsı gecen muhabbet komple sıstemını Blow offla degıstırenler ıcın gecerlı,o kucuk delıklerden b blow off kadar hava basmıyor dısarı.b de 1200 de gelen turbo ıle cok b lag olmasına ımkan olmaz:)

bende var o spacerdan kullanıyorum çokta hoş sesi var yılan gibi tıslıyor maşallah tavsiye ederim çok azda olsa pedal tepkimesinde bi iyileşme hissettim ama öle çokta hissedilir degil bende yazılımda var yüklendiğimde dump valve sanırsam kaçırma yapıyor minik bi kesinti yaşatıyor forge marka nerden bulabilirim yazılımlı tsılar için dump bileniniz varmı yada başka neden olabilir konu hortladı ama fikrinizi duymak istedim

bende var o spacerdan kullanıyorum çokta hoş sesi var yılan gibi tıslıyor maşallah tavsiye ederim çok azda olsa pedal tepkimesinde bi iyileşme hissettim ama öle çokta hissedilir degil bende yazılımda var yüklendiğimde dump valve sanırsam kaçırma yapıyor minik bi kesinti yaşatıyor forge marka nerden bulabilirim yazılımlı tsılar için dump bileniniz varmı yada başka neden olabilir konu hortladı ama fikrinizi duymak istedim

Pedal tepkimesini sadece yazılım daha iyi hale getiriyor. BOV Adapter'in öyle bir etkisi yok.

Forge Dumpvalve kullananlar da kesintiyi gideremedi. Bujilerinizi yeni nesil NGK ler ile değiştirin. Sorunu tam çözmese de büyük etkisi var. Yazılımı olmayanlar bile kullanmalı.

Suan yurt dışındayım 15inde dönücem inş o zaman değişikliği gerçekleştiricem turbonun fazla basınçtan kaçırma ihtimali varmı acaba varsada ilerde çoğalıp başıma bela açarmı:confused:

Geri
Üst Alt