Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forge BOV Adaptor ve Ürünleri

DV tı taktıktan sonra caf cuf vs... ses hıc artmıyor ama camı acıp gece yarısı 2500d cıvarı gaza hızlı basıp aygını ckınce az bı ses cıkıyor ama cok zor duyuluyor... bu arada yıgıt bu 3 tane DV dekı delık tam olarak neresınde

semun senin taktigin DV ile forge un tsilar icin yaptigi dv farkli.. seninkinde ses gelmez ama tsi lar icin olanda ses vermesi icin yapilan bi dv.

DV tı taktıktan sonra caf cuf vs... ses hıc artmıyor ama camı acıp gece yarısı 2500d cıvarı gaza hızlı basıp aygını ckınce az bı ses cıkıyor ama cok zor duyuluyor... bu arada yıgıt bu 3 tane DV dekı delık tam olarak neresınde
acık fıltren yok dımı

benim DV standart Şemun'um.. :)
Alp'in arabadan bakabilirsin desem de görmen çok zor ama o DV'den alabilirsin..dediğim gibi saat bağlamak için de yeri var hazır..

Selamlar. Birisi bana dump valve ve spacer arasındaki farkı anlatabilir mi? Spacer ne işe yarıyor biliyorum gördüm ama dump valve ne işe yarıyor, tsi'da var mı orjinalde vb bilgilere ihtiyacım var. Forge spacer taktırmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Bir de sessiz ortamlarda gaza basıp ayağımı çektiğimde bu spacerdan çıkan ses gibi bir çuflama geliyor zaten aracımdan ama çok az. Giderken gazdan birden çekince ayağımı o zaman duyabiliyorum cam açıksa. Normal midir? Teşekkür ettim.

spacer denılen orjınal dv arasına takılan ustu delıklı b parca,blow off adaptor dıye gecıyo tamamen ses duyma amaclı yapılmıs b parca,Forge nın Dv si ıse yuksek basınclara dayanıklı b dv,tsı ıcın dogrudan yok zaten,tfsı larınkı uyumlu dv olarak.Ses almak ıstıyordan spacer ı alman yeterlı zaten

can bu blow off adaptor benım aracta pek ses vermıyor hatta dıkkatlı dınlemeyen anlamaz ama gecen gun 1.4 tsı 12hp golfe takıldı dah cok ses cıktı hacım bır ılgısı yok yanı bu parcanın

spacer denılen orjınal dv arasına takılan ustu delıklı b parca,blow off adaptor dıye gecıyo tamamen ses duyma amaclı yapılmıs b parca,Forge nın Dv si ıse yuksek basınclara dayanıklı b dv,tsı ıcın dogrudan yok zaten,tfsı larınkı uyumlu dv olarak.Ses almak ıstıyordan spacer ı alman yeterlı zaten

Hahaha :) Can ilk sen cevap vereceksin bu konuya diye dipnot yazacaktım vazgeçmiştim ama tahminim tuttu :) Teşekkür ederim açıklamaların için tam benim düşündüğüm gibiymiş olay. 9 tane delik vardı benim baktığım forge spacer'da sanırım. Normal blowoff'lar gibi ses istemiyorum bu tam benim istediğim tarzda olacak gibi. Netten 1.4 lere uygulanmış videoları izledim güzel olmuş.

Peki Can benim araçta dediğim gibi hafiften bir çaf çuf oluyor o normal mi? Turboda bir sıkıntı yoktur değil mi? Geçen gün birisi turboda sıkıntı vardır eğer ses geliyorsa dedi ben de ne alaka dedim ama kurt düştü içime.

yoook ben ılk b kapalı otoparkta tsı a3 e denk gelmıstım barız ses gelıyodu adam arabayı park ederken tıslamalar flan :) sızdekı normal

Geri
Üst Alt