Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Forge Blow Off Valve Adapter (Spacer) Videosu İzlenimlerim

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Forge Blow Off Valve Adapter (Spacer) Videosu ve İzlenimlerim

http://www.youtube.com/watch?v=YZxXopzeaVA

Ürün beklediğimden çok daha iyi çıktı. Sesi küçük motorlu araçlarda ki blow off sesi gibi gereksiz değil. Videonun başlarında telefon sesi pek iyi alamamış. Camları kapadığımda içeri ses almıyor. Tam gaz giderken hafiften çıkan turbo sesini de arttırıyor.

Üzerinde ki delikler sayesinde turbo basınç göstergesi vs. için manifoldu delmeniz gerekmiyor. Deliklere takılabiliyor.

Bu arada yeni tanıştığım bir arkadaşta da var. 5 günlük. Aracını sattığı için satıyor. Daha sonra satılanlar bölümüne de koyacağım. İlgilenenler PM atabilir.

2.0TFSI için de uyumlu.

Bende de var seviyorum. çok ötmediği için taktırdım.

hayırlı olsun. yalnız specer olmadan da bunun kadar ses çıkarıyor dump valve en azından ben aracın içinden duyuyorum. siz de duyulmuyor yada telefon sesi alamamış orasını bilemeyecem

hayırlı olsun. yalnız specer olmadan da bunun kadar ses çıkarıyor dump valve en azından ben aracın içinden duyuyorum. siz de duyulmuyor yada telefon sesi alamamış orasını bilemeyecem

Telefon sesi almamış. Yanda oturan arkadaşlarıma DV sesini söylediğimde "Hani lan ses mes yok" diyorlardı. Şimdi "Anaaa ne güzelmiş" diyorlar =)

1.4 TSI lerde ses belırgın sekılde cıkıyor ama 2.0 larda malesef ses cok cok az nerdeyse duyulmuyor

HAyırlı olsun başarılı ses :) , şimdi bu spacer'ın bizim orjinallerden tek farkı 3 delik olması mı ? , Yapısını merak ediyorum.

orjinal DV de ses o siyah parçadan çıkıyor doğukan onun üzerinde de sanırsam tek bir delik var

HAyırlı olsun başarılı ses :) , şimdi bu spacer'ın bizim orjinallerden tek farkı 3 delik olması mı ? , Yapısını merak ediyorum.

Sitede bir yanlış anlaşılma oluştu sanırım. Bu ürün DV değil. DV ve turbonun arasına takılıyor. "Tıss" sesini arttırıyor. 2 yerinde 3'er delik var aslında toplamda 6 =)

Geri
Üst Alt