Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

forex baskı şeklinde sticker

bildiğiniz üzere burada amaç kar değil hizmet istediğiniz reklamcıya gidin forex üzerine iç mekan dijital baskı ve üzerine şeffaf transfer ve laser kesim deyin size 1 adet oldugu için 20 tl fiyat verecektir ayrıca arabada bebek var yazıları bile 15 - 25 tl arası fabrikasyon olduğu halde ve bu kadar kaliteli değil saygılar

Biz zaten size güvendiğimiz için burdayız ve rahatız bunu aktivitelerdede gördük neyse fiyatı kimsenin bundan rahatsız olacağını sanmıyorum gerçekten kimseyi zor durumda bırakmakta istemeyiz 10tl değil 20tl de olur biz yönetimimize güveniyoruz içimiz rahat.....;)

sizler bir tanesiniz başka bir grup daha başka bir aile daha yok en büyük SCW

güzel olmuş ama Seat yazısı hem gereksiz hem de renk tonu olarak uygun değil bence..

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

ve neden forumun renginde bordo gibi bi renkte yapmıyoruz. ??

güzel olmuş ama Seat yazısı hem gereksiz hem de renk tonu olarak uygun değil bence..

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

ve neden forumun renginde bordo gibi bi renkte yapmıyoruz. ??

yıgıdım bunlar senın dalların nıe yapmıyorsun yardım etmıyosun?

logo mevcut oldugundan ayrıca seatın orjinal yazı şekli oldugundan ve seat aynı zamanda koltuk anlamına oldugundan

çağlar kardeşim şimdi evime kadar gelip aracıma monte etti gerçekten çok yakıştı...sağolasın kardeşim.

Bence müthiş olmuş..Ben böyle güzel esprili birşey istiyordum bu da çok güzel rengi de süper...cama vantuzlu olması da süper..mümkünse ben de istiyorum..hesap no?

Geri
Üst Alt