Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

forex baskı şeklinde sticker

Gerçekten çok güzel....Bunlar ne zaman dağıtılacak acaba belirli bi tarihi varmı nerden temin edeceğimiz hakkında?

arkadaşlar bunlar şu anda demo sayılır ayrıca isteyen arkadaşlar için liste yapıp toplu yaptıracağım üzülerek ve özür dileyerek söylüyorum bunlar pahalaı bir malzeme ve işcilik oldugun dan ücretli olacak ama yine de makul 10 tl maximum

---------- Post added at 20:43 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

yakalarim elbet bee kardesim allah yeterki yuru kulum desin :D

amin allah daha iyilerini nasip etsin

arkadaşlar bunlar şu anda demo sayılır ayrıca isteyen arkadaşlar için liste yapıp toplu yaptıracağım üzülerek ve özür dileyerek söylüyorum bunlar pahalaı bir malzeme ve işcilik oldugun dan ücretli olacak ama yine de makul 10 tl maximum

Makul çağlar beni başa yazabilirsin :) tabiki böyle birşeyin maliyeti olacak neyse hakkı verilmeli! Kimse zorda kalmamalı zaten yapılacak fazlasıyla yapılıyo bu ailede daha iyisi can sağlığı!

cumlemize caglar cumlemize 10tl degil 20tl olsa ne yazar

bildiğiniz üzere burada amaç kar değil hizmet istediğiniz reklamcıya gidin forex üzerine iç mekan dijital baskı ve üzerine şeffaf transfer ve laser kesim deyin size 1 adet oldugu için 20 tl fiyat verecektir ayrıca arabada bebek var yazıları bile 15 - 25 tl arası fabrikasyon olduğu halde ve bu kadar kaliteli değil saygılar

Geri
Üst Alt