fon müziği...! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

fon müziği...!

ghost rider

Kayıtlı Üye
valla forumda takılırken birden aklıma neden bizim forumumuzda bir fon müziği yada şarkı olmasınki diye düşündüm.bilmiyorum siz nası düşünürsünüz bu fikir hakkında ama güzel bişi olur heralde....!düşünsenize forumda vakit geçirirken bize özel bir fon müziği yada şarkı...ne dersiniz.bazılarımız şimdi ne gereği var zaten pcimden dinliyorum müziğimi diyebilir ama bu bence farklı bişi

Floydian

Kayıtlı Üye
İstenildiği zaman durdurulabilir birşey olursa olur. Hatta sırf Pink FLoyd çalarsa süper :D:D:D:D

ghost rider

Kayıtlı Üye
bencede istediğimizde durdurabilceğimiz bişi olması daha iyi.ama pink olurmu bilmem:D

Umut Girit

Kayıtlı Üye
güzel fikir ama herkesin istediği tarzda müzikler olmayabilir ve sietde yer kaplar ve masraf yaratır onun yerine sitenin radyosu var ;) açın sietyi açtığınızda onuda fon müziğiolsun :D

E

eee36

E-Posta Onayı Bekliyor
konudan konuya geçerken eğer baştan almicaksa uygundur :)

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:23 ----------

güzel fikir ama herkesin istediği tarzda müzikler olmayabilir ve sietde yer kaplar ve masraf yaratır onun yerine sitenin radyosu var ;) açın sietyi açtığınızda onuda fon müziğiolsun :D
yakalandın :p

ghost rider

Kayıtlı Üye
o zaten abest olur konudan konuya geçerken baştan alması.zırt pırt başa alır o zaman.:D

ZGR

Kayıtlı Üye
bi süre sonra sıkmaz mı
onu sureklı degıstırmek lazım
guzel bı fıkır orası ayrı :D

karapale

Kayıtlı Üye
bence fon müziği yerine scw radyo online çalsın..çok daha güzel olur,,istenildiği zaman durdurulabilen bir player sayesinde..