Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Folyo kaplama yardım!!

bu şekilde güzel olmuş ama sen dewam et cupra aramaya :)

almışken sıfır alıcam sanırım...o yzden brz daha var :) 1 milyar şu yaz sonrasında pat die bulunamıyo işte ;) yalnız tampon bu haldeyken,aynalarla logo etrafını da kaplatsam nasıl olur acaba??:rolleyes:

almışken sıfır alıcam sanırım...o yzden brz daha var :) 1 milyar şu yaz sonrasında pat die bulunamıyo işte ;) yalnız tampon bu haldeyken,aynalarla logo etrafını da kaplatsam nasıl olur acaba??:rolleyes:

onları şimdiden yapmanda hiçbir sakınca yok, bence yaptır, ne de olsa tampondan sonra da yaptırmıycakmısın?

küçük bi yer folyoyla kendinde yapabilirsin ama ben boyatma taraftarıyım zaten kalıcı olur bi daha çıkarmazsın ama plakayı sökücen

boya daha orjınal durur dıye dusunuyorum

bız volkanla kaplama yaptık benım tampona biraz daha ugrassak çok daha iyi olurdu fikrin değişirse yardımcı olurum kaplama konusunda :)

Geri
Üst Alt