Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Folyo kaplama yardım!!

bişey olmaz bence. cam filmi başka folyo başka. olmadı 100 lira verirsin ruhsatı çift renk yaptırırsın. kimse birşey diyemez o zaman. benim arabanın muayenesi geliyo 2 hafta sonra. ruhsatı değiştirecem çift renk yapıp arabanın üst kısmını siyah folyo yapacam camların altına kadar.

Yoo ust ve yan kısımlarına kağıt bant ile maske yapacaksın ondan sonrada oto boyaları saten sanayiden bir yerden parlak vernikli boya istiyorum diyeceksin. İki fısfıs birinci kat birinci kat donduktan sonrada iki fısfıs daha ikinci kat ondan sonrada bırak boya kurusun 6 saat sonra kemik gibi olur. Hayırlı uğurlu olsun. Tek dikkat etmen gereken kağıt bantı harcamaktan korma ve tamponun boyanmaması gereken yerlere bantı geniş geniş tut. Malum senin fırında boyama şansın yok boya tozlarının uçmasını önlemek için bantlar geniş tutarsın. Nette araştır tampon boyama görsel diye resimli anlatımlarıda var zaten

ben arka tampona kendim folyo çekmiştim o daha zor bu cok daha kolay ama önde oldugu için boya daha dayanıklı olur

ozan sakın folyo ile uğraşma ne kadar iyi işçilik olsada kıvrım ve paylardan bir süre sonra atıyor imkan varsa boyat rahat edersin

Sprey boyayla boyanmıştı benimki komple beyazdı bir zamanlar hiç çıkmadı neredeyse 1 sene olucak..10dakikalık bir iş..ama folyo dersen tavana da yaptır..sıkıldın mı söktürürsün gerçekten arabamı daha fazla sevdim siyah tavanla..Ben de bir ara gidip panjurdaki logonun etrafını kaplatıcam..

Yoo ust ve yan kısımlarına kağıt bant ile maske yapacaksın ondan sonrada oto boyaları saten sanayiden bir yerden parlak vernikli boya istiyorum diyeceksin. İki fısfıs birinci kat birinci kat donduktan sonrada iki fısfıs daha ikinci kat ondan sonrada bırak boya kurusun 6 saat sonra kemik gibi olur. Hayırlı uğurlu olsun. Tek dikkat etmen gereken kağıt bantı harcamaktan korma ve tamponun boyanmaması gereken yerlere bantı geniş geniş tut. Malum senin fırında boyama şansın yok boya tozlarının uçmasını önlemek için bantlar geniş tutarsın. Nette araştır tampon boyama görsel diye resimli anlatımlarıda var zaten

ben servise gel boyayalım diyosun sandım abi :) abi okadar el becerisinden okadar yoksun bir adamım ki inan yapamam bu dediklerini, batırırım arabayı :)

tavan kaplama yapan arkadaşlar trafikte sıkıntı olmuyormu?

Yav onu da yaparız Ozan alla alla. Ben senin ikameti Avrupa yakası diye bildiğimden kolay birşey diye teklif dahi etmedim. Gel yaparız ne olacak. Yarın bizim ustaya sorarım ne kadar sürer diye ona göre haberleşiriz. Üzüldüğü şeye bak kardeşimin ya...

Yav onu da yaparız Ozan alla alla. Ben senin ikameti Avrupa yakası diye bildiğimden kolay birşey diye teklif dahi etmedim. Gel yaparız ne olacak. Yarın bizim ustaya sorarım ne kadar sürer diye ona göre haberleşiriz. Üzüldüğü şeye bak kardeşimin ya...

doğru hatırlıyosun abi avrupadayım :) çok teşekkür ederim abi ozaman ben bir gün fırsat yaratıp gelirim yanına, hem tanışmış olur artık :)

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

ozan sakın folyo ile uğraşma ne kadar iyi işçilik olsada kıvrım ve paylardan bir süre sonra atıyor imkan varsa boyat rahat edersin

evet abi herkes öyle diyor, ben de boyatacağım kesin

İyi olur.

Sen bana özelmesaj ile bu konuyu hatırlat bende ustama sorup onun profesyonel görüşünü sorayım.

Geri
Üst Alt