Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Folyo kaplama yardım!!

Konu, 'Sohbet' kısmında Pascal tarafından paylaşıldı.

1. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    arkadaşlar aşağıda fotoğrafta kırmızıyla işaretlenen yerleri folyoyla siyaha kaplatmayı düşünüyorum. maslaktaki yer dışında çok fazla para bayılmadan yaptırabileceğim bildiğiniz bir yer var mı? yada folyo alalım, benim elim marifetlidir, kendimiz yaparız diyen arkadaşım var mı? :D

2. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    Ozan hazır elin değmişken tavana da giriş bence.

3. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Boyayalım Ozan ?

4. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    yakışır abicim, tavana da yaptırt

5. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    mehmet filmden dilim yandıktan sonra ondan vazgeçtim sanki, sanırım yeteri kadar dikkat çekiyo daha fazla yem olmayalım diye düşünüyorum, ama bi yandan da hep aklımda

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

abi çok daha zahmetli bi iş değil mi boyamak? bilmediğimden soruyorum

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

tırsıyorum abi tırsıyorum :D

6. HaKo

HaKo Misafir

Ozanım bencede boya gitsin ufacık yer. Oraya folyo sakat zaten çabuk yıpranır

7. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    hakikaten boyatsana ozan folyo kadar masrafı olmaz hem çok daha şık durur...

8. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    evet mert abinin dediği gibi bence tamponu boyatmanda hiçbir sakınca yok. folyo ordan zamanla zarar görebilir ama boyaya hiçbirşey olmaz. tavanada folyo çekersin ohh mis gibi olur

9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    tamponu boyat gitsin abicim hem daha ucuz olur belki.

10. aux

aux SCW Üyesi

1.852
    7
    38
    cntmz can'ın o alanı beraber oturup kapladik..gayet güzel duruyordu..ama takarken plaka yoktu tamponun üzerinde...gerçi folyoyu plakanin arkasina hafifçe uzatmak yeterli olur..bence folyo kaplatilabilir.

Sayfayı Paylaş