Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Folyo kaplama yardım!!

Pascal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aşağıda fotoğrafta kırmızıyla işaretlenen yerleri folyoyla siyaha kaplatmayı düşünüyorum. maslaktaki yer dışında çok fazla para bayılmadan yaptırabileceğim bildiğiniz bir yer var mı? yada folyo alalım, benim elim marifetlidir, kendimiz yaparız diyen arkadaşım var mı? :D

caa14f760b38451293e3107a7ec78ffe.JPG

yakışır abicim, tavana da yaptırt

Ozan hazır elin değmişken tavana da giriş bence.

mehmet filmden dilim yandıktan sonra ondan vazgeçtim sanki, sanırım yeteri kadar dikkat çekiyo daha fazla yem olmayalım diye düşünüyorum, ama bi yandan da hep aklımda

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Boyayalım Ozan ?

abi çok daha zahmetli bi iş değil mi boyamak? bilmediğimden soruyorum

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

yakışır abicim, tavana da yaptırt

tırsıyorum abi tırsıyorum :D

Ozanım bencede boya gitsin ufacık yer. Oraya folyo sakat zaten çabuk yıpranır

hakikaten boyatsana ozan folyo kadar masrafı olmaz hem çok daha şık durur...

evet mert abinin dediği gibi bence tamponu boyatmanda hiçbir sakınca yok. folyo ordan zamanla zarar görebilir ama boyaya hiçbirşey olmaz. tavanada folyo çekersin ohh mis gibi olur

tamponu boyat gitsin abicim hem daha ucuz olur belki.

cntmz can'ın o alanı beraber oturup kapladik..gayet güzel duruyordu..ama takarken plaka yoktu tamponun üzerinde...gerçi folyoyu plakanin arkasina hafifçe uzatmak yeterli olur..bence folyo kaplatilabilir.

Geri
Üst Alt