Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Folyo kaplama yardım!!

bişey olmaz bence. cam filmi başka folyo başka. olmadı 100 lira verirsin ruhsatı çift renk yaptırırsın. kimse birşey diyemez o zaman. benim arabanın muayenesi geliyo 2 hafta sonra. ruhsatı değiştirecem çift renk yapıp arabanın üst kısmını siyah folyo yapacam camların altına kadar.

bakalım ya mehmet daha filmin sinirini üstümden atamadım, biraz zaman geçsin belki yaptırırım

arabadan o günden sonra resmen soğudum, artık böyle ufak tefek şeyler yaptırıyorum

Çok basit dert etme:)
Boya işi..serviste 10dk sürdü..gazeteyle kapladılar heryeri sadece orası açık kaldı..sonra 2 kat sprey 5 dk da kurudu..

Rica ederim. Sen arabandan soğuma yeterki. Yapacak çok şey buluruzç Beyaz arabada biraz daha kolay oynamak o yüzden hemen hevesin kırılmasın Ozan.

Ozanım bencede boya gitsin ufacık yer. Oraya folyo sakat zaten çabuk yıpranır

evet hakom boyaya karar verdik :)

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

Rica ederim. Sen arabandan soğuma yeterki. Yapacak çok şey buluruzç Beyaz arabada biraz daha kolay oynamak o yüzden hemen hevesin kırılmasın Ozan.

ya abi sorma gerçekten soğudum ama, bir daha filmden çevrilirsek araba bağlancak, sökcez filmleri gezicez çıplak çıplak.

bana ceza kesen polisler gibi polislere rastladığım sürece rahat bırakmazlar bizi abi, adam APP plakadan girdi, tamponlardan devam etti, farlardan çıktı

Ya Yılmaz a da yüksek sesle müzikten yoklamaya çalışmışlar. Yapacak bir şey yok. Araba faça içinde de genç varsa tamam işte. Yolaklayalım hesabı yapıyorlar.

cntmz can'ın o alanı beraber oturup kapladik..gayet güzel duruyordu..ama takarken plaka yoktu tamponun üzerinde...gerçi folyoyu plakanin arkasina hafifçe uzatmak yeterli olur..bence folyo kaplatilabilir.
elim hiç yatkın değil bu tip şeylere Volkan o yüzden pek güvenemiyorum kendime, Mert abi boyayalım dedi, kararı verdik boyatacağız, sağol

tamponu boyat gitsin abicim hem daha ucuz olur belki.

evet abi boyatacağız inşallah en iyisi o sanırım

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

bunlarla yaşamaya alışmalıyız malesef :mad:

ozan bencede boyat...en temizi...aynı şeyi bende şuan orj tamponuma yapıcam ama folyo yapıcam sanırım....hatta imzamdaki resmi pc de yptım nsl olur acaba die,plakanın geldiği ufak kısmı siyah yaparak,hoşuma gtti,cupra tampon alana kadar ufak bi değişiklik işte ;)

ozan bencede boyat...en temizi...aynı şeyi bende şuan orj tamponuma yapıcam ama folyo yapıcam sanırım....hatta imzamdaki resmi pc de yptım nsl olur acaba die,plakanın geldiği ufak kısmı siyah yaparak,hoşuma gtti,cupra tampon alana kadar ufak bi değişiklik işte ;)

bu şekilde güzel olmuş ama sen dewam et cupra aramaya :)

Ozan bence boyat orayı folyo biraz sırıtabilir parlak durabilir

Geri
Üst Alt